F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sauber: Wciąż na prowadzeniu

Go down

Sauber: Wciąż na prowadzeniu Empty Sauber: Wciąż na prowadzeniu

Pisanie by arsen36 Czw 14 Mar 2013, 20:21

W tegorocznym GP Bahrajnu zespół spełnił oczekiwania. Choć rewelacji nie było, Sauber utrzymał pierwsze miejsce w klasyfikacji konstruktorów po 3. miejscu Lanza i 7. Arsena. Oto co kierowcy powiedzieli po wyścigu:


Lanz

Przyjechałem do Bahrajnu z wielkimi nadziejami, jednak po wyścigu byłem trochę rozczarowany. Po niezbyt udanych kwalifikacjach startowałem z 3. pozycji. To dobre miejsce, ale zawsze można było pojechać lepiej! Świetnie wystartowałem- jechałem bok w bok z Wokingerem, jednak niestety wjechałem w piach w drugim zakręcie i straciłem kilka pozycji. Potem musiałem przebijać się do przodu, na czym też traciłem do liderów. Niestety objąłem złą strategię wyścigową. Nie mogłem utrzymać innych za sobą i jak tylko mnie wyprzedzili, jechałem do mety nie walcząc już o nic. W każdym razie, znowu stanąłem na podium. Oba nasze bolidy były w punktach, co jest bardzo ważne w walce o zwycięstwo w klasyfikacji konstruktorów. Z nadzieją patrzę na następne GP. FORZA SAUBER!

Arsen36

W moim powrocie do Saubera zająłem 7. miejsce. Jestem zadowolony z mojego występu, chociaż wiem, że miałem spore szanse na 6. miejsce, zwłaszcza po 5. pozycji w kwalifikacjach. Niestety na ostatnich okrążeniach popełniłem kilka błędów i wyprzedził mnie były mistrz- Pelbel, który miał również świeższe opony niż ja. Jestem tym bardziej zadowolony, że Bahrajn to nie jest mój ulubiony tor, a to najlepsze miejsce w mojej karierze na tym torze. Przed nami trudny wyścig uliczny w Monako. Każdy błąd może sporo kosztować. Mam jednak nadzieję, że zarówno mi jak i Lanzowi się powiedzie i Sauber jeszcze bardziej powiększy swoją przewagę nad innymi zespołami.

arsen36
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 243
Registration date : 09/09/2011

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach