F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Scuderia Ferrari: Na prowadzeniu !

Go down

Scuderia Ferrari: Na prowadzeniu ! Empty Scuderia Ferrari: Na prowadzeniu !

Pisanie by kryHmen Wto 09 Kwi 2013, 18:50

Mało kto się spodziewał, że na półmetku XI sezonu F1SL, Scuderia Ferrari będzie liderem zespołowej klaryfikacji generalnej. Po dwóch bardzo udanych dla nas wyścigach, apetyt na dobre wyniki zdecydowanie nie ustaje. Miłą niespodzianką jest wysoka dyspozycja Strike`a, który po raz drugi w tym sezonie ukończył wyścig, przed bardziej utytułowanym kolegą z zespołu, duży plus dla niego !







Strike Kwalifikacje: P3, Wyścig: P3
"Nie sądziłem, że to się tak potoczy, chociaż w treningach szło mi wyśmienicie to i tak wątpiłem w swoją psychikę na torze. Ostatnio pracowałem nad poprawieniem swojego tempa w kwalifikacjach bo zazwyczaj rzadko zdarza mi się startować z tak wysokiego miejsca startowego jak P3. Co do samego wyścigu to, w końcu mogłem się skupić na sobie i pojechać ładne 32 okrążenia. Te GP, mam nadzieję że sprawi, iż się wzmocnie psychicznie i będę w stanie powalczyć o miejsca na podium. Co do naszej gromadki polskiej jestem z chłopaków zadowolony, tylko trzeba rozbroić zagranicznych, na co nas stać. A jeszcze co do zespołu to atmosfera jest wyśmienita i z większą pewnością myślimy o mistrzostwie chociaż do tego daleka droga, i nie będzie łatwo, jednakże ja z KryHmem'em spróbuje osiągnąć nasz cel którego nigdy Ferrari nie dokonało w F1SL, mistrzostwa świata."

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pewnej jazdy naszego długoletniego kierowcy i mamy nadzieję, że nasza pozycja w klasyfikacji zostanie utrzymana do końca sezonu.
[/quote]
kryHmen
kryHmen
Sauber
Sauber

Liczba postów : 242
Age : 29
Skąd : Wrocław
Registration date : 07/05/2010

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach