F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Scuderia Ferrari: Szokująca wiadomość

2 posters

Go down

Scuderia Ferrari: Szokująca wiadomość  Empty Scuderia Ferrari: Szokująca wiadomość

Pisanie by kryHmen Sob 18 Maj 2013, 09:28

Tuż przed wielkim finałem XI sezonu FISL, zespół Scuderia Ferrari oraz Caterham i zajmują ex aequo pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej konstruktorów. Przed nami tylko jeden wyścig, 25 minut, które zadecyduje o tym, który zespół zdobędzie mistrzowskie trofeum. Jednak, pomimo pełnego napięcia i nadziei oczekiwania na finałowe starce, nasze zapały ostudziła pewna, dość nieoczekiwana informacja...







Po wyścigu o Grand Prix Stanów Zjednoczonych, wszyscy zgodnie stwierdzili, że KryHmen nie jest już dawnym sobą, i że ten sezon, pomimo wielu obiecujących zapowiedzi, był chyba jego najgorszym. Zapytaliśmy go o plany na przyszłość, i to co usłyszeliśmy, było bardzo zaskakujące

KryHmen
-Dla mnie to już koniec marzeń o jakimkolwiek sukcesie, więc lepiej zakończyć to już teraz. W przyszłym sezonie nie zobaczycie mnie za kierownicą bolidu Ferrari, nie będę brał udziału w cyklu mistrzostw F1SL. Zdejmuję rękawice, kask odstawiam na półkę (albo wystawię na aukcję na allegro/ebay`u :P) i oficjalnie informuję, że kończę karierę. Jednak, żeby nie zgasić tlących się nadziei kibiców, mogę zdradzić, że nie wykluczam jednorazowych startów w którymś z Grand Prix. To wszystko z mojej strony, dziękuję za wspaniałą współpracę Strike`owi i całemu Ferrari.
kryHmen
kryHmen
Sauber
Sauber

Liczba postów : 242
Age : 29
Skąd : Wrocław
Registration date : 07/05/2010

Powrót do góry Go down

Scuderia Ferrari: Szokująca wiadomość  Empty Re: Scuderia Ferrari: Szokująca wiadomość

Pisanie by Strike Nie 19 Maj 2013, 11:55

Sorki neta mi odcieli -.-...

Strike
Sauber
Sauber

Liczba postów : 215
Age : 26
Skąd : Gorzów Wlkp.
Registration date : 02/09/2010

Powrót do góry Go down

Scuderia Ferrari: Szokująca wiadomość  Empty Re: Scuderia Ferrari: Szokująca wiadomość

Pisanie by Strike Nie 19 Maj 2013, 11:56

KryHa miło się współpracowało z Tobą :). Jak nie teraz to nigdy, musimy zdobyć mistrzostwo.

Strike
Sauber
Sauber

Liczba postów : 215
Age : 26
Skąd : Gorzów Wlkp.
Registration date : 02/09/2010

Powrót do góry Go down

Scuderia Ferrari: Szokująca wiadomość  Empty Re: Scuderia Ferrari: Szokująca wiadomość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach