F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czy Ferrari się przebudzi?

4 posters

Go down

Czy Ferrari się przebudzi? Empty Czy Ferrari się przebudzi?

Pisanie by Strike Sro 22 Sie 2012, 16:30

Czy Ferrari się przebudzi po poprzednim sezonie który wyszedł im bardzo słabo... W dalszej części newsa wywiad z Kryhmenem i filmik przedstawiający zapowiedź Ferrari.

























Wywiad z Kryhmen'em:
R:Co zapoczątkowało twoją karierę w sporcie motorowym?
K:Sporty motorowe od małego były moją pasją. Gdy byłem mały, biegałem po podwórku z kolegami udając, że jadę sportowym samochodem, i już wtedy liczyło się dla mnie tylko zwycięstwo. Gdy trochę podrosłem, ojciec zabrał mnie na miejscowy tor kartingowy, no i się zaczęło.
R:Co cię natchnęło do rozpoczęcia wspólnej pracy z Ferrari które właśnie ponosiło same klęski w sezonie co do jednego gdzie jeden z kierowców wygrał w Niemczech?
K:Właśnie wcześniej wspomniane klęski były natchnieniem. Ferrari od zawsze było moim marzeniem, jest to zespół-legenda. Moje serce płakało z żalu, gdy oglądałem bolidy Scuderii na odległych miejscach w stawce.
R:Nowy sezon rozpoczyna się za niewiele ponad miesiąc. Jak bardzo podekscytowany jesteś w związku ze zbliżającym się wyzwaniem?
K:Jest to już mój 5ty sezon w F1SL, więc staram się panować nad skrajnymi emocjami, lecz fakt zmiany barw na Ferrari nie pozwala mi na powściągliwość w ekscytacji. Jednym słowem, nie mogę się doczekać startu.
R:Co sądzisz o swoim koledze z zespołu Strike, zaczynał jeździć w F1 w tym samym sezonie gdy ty zacząłeś, jak myślisz co mu brakuje żeby jeździć tak perfekcyjnie jak ty, chociaż widać jego częste błędy i to jest pewnie problemem ale co ty o tym sądzisz?
K:Oj już bez przesady, mojej jeździe daleko do perfekcji. Na początku naszych startów jeździliśmy na równym poziomie, lecz już w następnym sezonie moja forma znacznie uległa poprawie. Myślę, że był to efekt intensywniej współpracy z bardzo doświadczonym Bulbinkiem. Strike jest szybkim kierowcą, lecz wydaje mi się, że nie potrafi zachować zimniej krwi w kluczowych momentach. Jest szybki w wolnych treningach i kwalifikacjach, lecz traci sporo w wyścigu. Brak mu równej jazdy, tempa wyścigowego, zupełnie jak mi, tylko w trochę większej sakli. Myślę, że oboje postaramy się nas tym popracować aby wyeliminować błędy w wyścigach.
R:Twoja pomoc w Ferrari ma na cel wskrzesić czerwonych jak za czasy kiedy wtedy właśnie leciały same wygrane do padoku Ferrari, czy ty też tak uważasz?
K:Uważam, że dzięki mojej pomocy, małymi krokami, Ferrari powróci, najpierw na podium, a później, kto wie, może pokusimy się o tytuł mistrzowski.
R:Już nie będziemy cię zatrzymywać bo robi się straszna kolejka do automatu z batonami. Dziękujemy za wywiad.
K:Cała przyjemność po mojej stronie. A tam na marginesie, chcecie Snikersa czy Twixa ?
R:Zależy kamerzysta woli Twixa natomiast ja Snikersa.



Strike
Sauber
Sauber

Liczba postów : 215
Age : 26
Skąd : Gorzów Wlkp.
Registration date : 02/09/2010

Powrót do góry Go down

Czy Ferrari się przebudzi? Empty Re: Czy Ferrari się przebudzi?

Pisanie by Wokinger Sro 22 Sie 2012, 17:13

Mogliście chociaż bezbłędnie przejechać to jedno okrążenie :D
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Czy Ferrari się przebudzi? Empty Re: Czy Ferrari się przebudzi?

Pisanie by szymek66 Sro 22 Sie 2012, 18:38

Bocą już!!!

BTW, czemu nie na swoim torze tylko do Niemiec was wygnało :D?? Szukaliście formy Mike'a :D?
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

Czy Ferrari się przebudzi? Empty Re: Czy Ferrari się przebudzi?

Pisanie by Wokinger Sro 22 Sie 2012, 19:11

lol..
Jakie Niemcy? :D
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Czy Ferrari się przebudzi? Empty Re: Czy Ferrari się przebudzi?

Pisanie by szymek66 Sro 22 Sie 2012, 20:00

Wokinger napisał:lol..
Jakie Niemcy? :D

sorx, coś nie myślę chyba dzisiaj :P
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

Czy Ferrari się przebudzi? Empty Re: Czy Ferrari się przebudzi?

Pisanie by Strike Sro 22 Sie 2012, 20:19

W Anglii wypoczywaliśmy, to sobie od czasu do czasu jeździliśmy, ale to i tak z bety 10.

Strike
Sauber
Sauber

Liczba postów : 215
Age : 26
Skąd : Gorzów Wlkp.
Registration date : 02/09/2010

Powrót do góry Go down

Czy Ferrari się przebudzi? Empty Re: Czy Ferrari się przebudzi?

Pisanie by Pelbel Pon 03 Wrz 2012, 14:49

Fajna zapowiedź, ale zawsze sobie wyobrażałem wymawianie Pelbel, jako Pęęębęęęlll.. :)

Pelbel
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 899
Registration date : 21/12/2007

Powrót do góry Go down

Czy Ferrari się przebudzi? Empty Re: Czy Ferrari się przebudzi?

Pisanie by Strike Pią 07 Wrz 2012, 20:40

... No kurcze bycza było wcześniej mi napisać to bym tak powiedział, chociaż jak tak sobie teraz wymawiam ten nick to język się plącze. :P

Strike
Sauber
Sauber

Liczba postów : 215
Age : 26
Skąd : Gorzów Wlkp.
Registration date : 02/09/2010

Powrót do góry Go down

Czy Ferrari się przebudzi? Empty Re: Czy Ferrari się przebudzi?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach