F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HRT: Niebezpieczne Ferrari

Go down

HRT: Niebezpieczne Ferrari Empty HRT: Niebezpieczne Ferrari

Pisanie by arsen36 Nie 18 Lis 2012, 14:41

W wyścigu w Belgii Lanz po raz kolejny stanął na podium i potwierdził swoją klasę, a arsen zajął najlepsze (siódme) miejsce w tym sezonie. Jednak z wyścigu na wyścig co raz lepiej spisuje się Ferrari, które zajmuje obecnie drugą pozycję w klasyfikacji konstruktorów. KryHmen i Strike najwyraźniej chcą zająć miejsce przed legendarnym hiszpańskim teamem. Szefowie HRT mówią jednak, że w końcówce sezonu ich zespół będzie jeszcze szybszy dzięki nowym technologiom zastosowanym w bolidze (m. in. nowe przednie skrzydło). Trzymamy ich za słowo!

Lanz

Znowu podium, ale znowu za mikiem... Tym razem nie miałem większych szans na zwycięstwo, bo straciłem kontakt z liderem już na początku wyścigu. Ferrari znowu pokazało dobrą formę i wszystko wskazuje na to, że będą oni naszym głównym rywalem w walce o drugie miejsce w klasyfikacji konstruktorów. Liczę na świetną walkę w ostatnich 3 wyścigach sezonu. Najbliższy wyścig to Monza, moje domowe GP! Cały sezon marzyłem o wygraniu tam i dam z siebie wszystko! Prawdopodobnie wszyscy już słyszeli najnowsze wiadomości-bez łutu szczęścia najprawdopodobniej nie zobaczycie naszego zespołu w przyszłym sezonie, więc zakończmy zmagania z głowami podniesionymi do góry! HRT FOREVER!!!

Arsen36

Cieszę się, iż w końcu mogłem nawiązać walkę z czołówką. Na pierwszym stincie utrzymywałem czwartą pozycję i dzielnie broniłem się przed atakami wokingera i kryHmena. Niestety popełniłem błąd w pitlane i spadłem na dalszą pozycję. Siódme miejsce to jak na razie moja najlepsza pozycja w tym sezonie, ale zawsze i tak pozostaje pewien niedosyt. Zapowiada się interesująca walka z dorem o pozycję na koniec sezonu. Jak do tej pory zawodnik McLarena dwukrotnie wygrał ze mną dzięki lepszej strategii. Mam nadzieję, że mój ulubiony tor, Monza, będzie mi sprzyjał i po tym GP zdobędę dużo punktów a także HRT awansuje w klasyfikacji konstruktorów.

arsen36
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 243
Registration date : 09/09/2011

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach