F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ferrari : On już u nas nie pracuje

3 posters

Go down

Ferrari : On już u nas nie pracuje Empty Ferrari : On już u nas nie pracuje

Pisanie by Pelbel Czw 09 Wrz 2010, 19:21

To nie inni wygrali, a Ferrari przegrało. Widać było od początku, że robiono wszystko, by Ferrari miało jak najgorzej.

Apropo fair play. Ferrari zgłasza protest wobec zachowania na 1 łuku zawodnika Renault Bulbinka. Uważamy, że nieregulaminowo wyprzedził mistrza F1SL - Pelbela i nie oddał pozycji. Wobec czego należy mu się kara. Ferrari żąda także przeprosin.

Pelbel
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 899
Registration date : 21/12/2007

Powrót do góry Go down

Ferrari : On już u nas nie pracuje Empty Re: Ferrari : On już u nas nie pracuje

Pisanie by Bulbinek Czw 09 Wrz 2010, 19:42

Apropo fair play. Ferrari zgłasza protest wobec zachowania na 1 łuku zawodnika Renault Bulbinka. Uważamy, że nieregulaminowo wyprzedził mistrza F1SL - Pelbela i nie oddał pozycji. Wobec czego należy mu się kara. Ferrari żąda także przeprosin.
Eeee... 1. łuk? Moim zdaniem to bezdyskusyjnie wlicza się do zamieszania po starcie, które przecież nie jest karane ^^.

Chyba ze masz na myśli to, co działo się kilka zakrętów później - tam rzeczywiście trochę musnąłem piach, chociaż nie wiem, czy wytraciłem prędkość i zahamowałem Cię na tyle, by kwalifikowało się to na karę. To trudno mi oceniać "na gorąco", musiałbym zobaczyć powtórkę ^^. Tak czy tak, decyzja w sprawie incydentu należy do Szymka, bo on jest jedynym radnym, którego sytuacja bezpośrednio nie dotyczy xD.

EDIT: Po obejrzeniu powtórki stwierdzam, ze na 1. łuku po prostu Cię nie wyprzedziłem, a więc miałeś na myśli zakręt numer 4. Co do sytuacji tam natomiast.... Hmm... Powiem tak: uważam, że starcie było faktycznie na styku z regułami i przepraszam za ostrą jazdę, mimo wszystko nie uważam, by mieściło się to w kategorii zachowań karalnych. Sam moment styku z samochodem Pelbela uważam za całkowicie normalny, a samo zetknięcie było moim zdaniem efektem tego, iż po prostu mieliśmy nieco inne ścieżki jazdy. W momencie stuknięcia zresztą nie zajechałem drogi całkowicie, a jedynie zablokowałem optymalną linię, co jest wręcz normalnym zachowaniem, gdy chce się wyprzedzić przeciwnika :). Uważam też, że moja prędkość mieściła się w granicach normy. Wątpliwości moim zdaniem może budzić jedynie fakt, iż w zakręt wjechałem praktycznie ścinając go. Myślę jednak, ze ścięcie było dość małe, a i strata związana z przejechaniem po piasku dość duża, by powiedzieć, że wyprzedzenie Cię to nie konsekwencja ścięcia, bo najpewniej i tak by mi się to udało :). Mimo wszystko jednak jeszcze raz przepraszam - minimalnie, ale jednak przejechałem czterema kołami poza torem, co było oczywiście niezgodne z regułami.

Pozostawiam się do dyspozycji jedynego radnego, czyli Szymka, proszę o rozpatrzenie moich racji powyżej i o możliwie najniższy wymiar kary ^^.
Bulbinek
Bulbinek
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 897
Age : 33
Skąd : Wrocław
Registration date : 19/09/2008

Powrót do góry Go down

Ferrari : On już u nas nie pracuje Empty Re: Ferrari : On już u nas nie pracuje

Pisanie by Rudolf Czw 09 Wrz 2010, 22:19

Oszukali nas! ;/
Rudolf
Rudolf
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 105
Age : 32
Skąd : Częstochowa
Registration date : 08/02/2010

Powrót do góry Go down

Ferrari : On już u nas nie pracuje Empty Re: Ferrari : On już u nas nie pracuje

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach