F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sauber: Stabilna forma

Go down

Sauber: Stabilna forma Empty Sauber: Stabilna forma

Pisanie by arsen36 Czw 04 Kwi 2013, 19:38

Podczas, gdy inne zespoły na przemian odnoszą sukcesy i porażki, zespół Sauber jeździ stabilnie- zawsze możemy się spodziewać Lanza na podium i Arsena w okolicach 7. miejsca. Tak było i tym razem. Szkoda, że Lanz stanął na najniższym stopniu podium i stracił trochę punktów do Mike Nike'a. Jednak w klasyfikacji konstruktorów Sauber prowadzi nieprzerwanie i mamy nadzieję, że to się nie zmieni.


Lanz

Kolejne podium! Liczyłem na więcej, zwłaszcza, że wygrałem tu w poprzednim sezonie, ale muszę być zadowolony. Mimo wszystko, miałem tempo, aby pojechać lepiej. Cieszę się, że mój teammate dojechał jako siódmy i zgarnął trochę punktów. Dzięki temu wciąż możemy bronić swojej pozycji w klasyfikacji konstruktorów. Wydaje się, że paydriver Mike przyniósł do zespołu walizki wypchane pieniędzmi, aby wywrzeć presję na Sauberach. Ale my się mu nie damy- możecie nam wierzyć! W Sliverstone się odpłacimy!


Arsen36

W ostatnich wyścigach rezulataty wyników wyglądały następująco: czołówka-przepaść-ja-przepaść-reszta. Podobnie było i w Montrealu. Na początku utrzymywałem tempo czołówki, do czasu kontaktu z jednym z bolidów Ferrari. Wyglądało to dość dziwnie, gdyż przepuścił on wszystkich pozostałych zawodników, a mnie zblokował i nie oddał pozycji. Najwyraźniej Ferrari musi uciekać się do tak niecnych podstępków, aby wciąż liczyć się w walce o tytuł. Ale my się nie damy innym i mimo ich starań, zwyciężymy!!!


arsen36
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 243
Registration date : 09/09/2011

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach