F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sauber: Liczymy na więcej

Go down

Sauber: Liczymy na więcej Empty Sauber: Liczymy na więcej

Pisanie by arsen36 Czw 21 Mar 2013, 19:35

Wyścig na torze w Monako był średnio udany dla zespołu Sauber. Z jednej strony drugie miejsce Lanza- z drugiej tylko 1 punkt zdobyty przez Arsena. Cieszy fakt, że Sauber wciąż prowadzi w klasyfikacji konstrukorów i z pewnością tanio skóry nie sprzeda. Oto co powiedzieli kierowcy zespołu po GP.


Lanz

Jestem zadowolony z mojej jazdy. Starałem się nie popełniać błędów- prawie mi się to udało! Moja jazda nie była na tyle dobra, abym wygrał, ale udało mi się dojechać na dobrej drugiej pozycji. To moje pierwsze podium w Monako! Również moja strategia wyścigowa nie była tak dobra, jak tego oczekiwałem. Cieszę się również, że Arsen zdobył punkty. Wciąż prowadzimy w klasyfikacji konstruktorów i postaramy się być na pierwszym miejscu tak długo, jak tylko to będzie możliwe! GEMMA SAUBER!!!

Arsen36

Tegorocznego GP Monako nie mogę zaliczyć do udanych wyścigów. Zdobyłem zaledwie 1 punkt, ale zdaję sobie sprawę, iż nie miałem szans na lepszy wynik- po prostu byłem za wolny. Mogę się jedynie poszczycić pięknym manewrem, kiedy to wyprzedziłem aż 3 kierowców w jednym zakręcie! Później spokojnie jechałem do mety, gdyż rywale byli daleko przede mną i daleko za mną. Mam nadzieję, że w Montrealu pojadę znacznie lepiej i zdobędę sporo punktów.

arsen36
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 243
Registration date : 09/09/2011

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach