F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sauber: Przed GP Kanady

Go down

Sauber: Przed GP Kanady Empty Sauber: Przed GP Kanady

Pisanie by arsen36 Czw 21 Mar 2013, 20:01

Przed GP Kanady zespół jest w dobrym nastroju. Szefostwo Saubera liczy na powtórzenie sukcesu Lanza z ubiegłego sezonu. Oto co powiedzieli kierowcy zespołu:


Lanz

Przed nami Montreal, tor, z którym wiążę miłe wspomnienia. W poprzednim sezonie odniosłem tu zwycięstwo. Są duże szanse na podium, mam nadzieję, że pojadę tak samo dobrze jak ostatnio. Możemy zdobyć tutaj dużo punktów do klasyfikacji konstruktorów. Ciężko jest być szybkim na tym torze- jest tu kilka ciężkich zakrętów. Pozostaje też problem dobrania odpowiedniej taktyki. Postaramy się aby Sauber utrzymał się na pierwszej pozycji w klasyfikacji konstruktorów.

Arsen36

Montreal to pozornie jeden z prostszych torów, jednak w rzeczywistości dojechanie na dobrej pozycji nie jest łatwe. Jest to szybki tor, zatem jeden błąd może sporo kosztować. Mi osobiście największy problem sprawia zakręt nr 11, ciężko jest mi znaleźć tam prawidłową linię jazdy. Mam nadzieję, że moje tempo wyścigowe będzie dobre i pojadę znacznie lepiej niż w Monako. AVE My!


arsen36
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 243
Registration date : 09/09/2011

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach