F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HRT: Stabilna forma

Go down

HRT: Stabilna forma Empty HRT: Stabilna forma

Pisanie by arsen36 Czw 18 Paź 2012, 20:44

Wynik HRT w ostatnim wyścigu nikogo nie zdziwił. Lanz na podium-arsen dziewiąty. Zespół pokazał, że jeździ równo. Kto wie, może ta równa jazda doprowadzi ich do tytułu mistrzowskiego? Kibice liczą też na przebłyski geniuszu arsena, którego zdobycze punktowe będą naprawdę ważne w końcowej klasyfikacji. Na Twitterze kierowcy pełno jest wpisów, zagrzewających go do boju. Miejmy nadzieję, że pozytywnie podziała to na niego i wkrótce zobaczymy oba bolidy HRT na podium.

Lanz

Po ostatnim GP miałem mieszane odczucia. Podium nie jest złe, ale znowu nie mogłem dać z siebie wszystkiego z powodu czynników niezależnych ode mnie. Trzeci raz z rzędu oba bolidy w punktach, jesteśmy konkurencyjni i wielkimi krokami zbliżamy się do tytułu mistrzowskiego! Na razie jesteśmy na 5. pozycji, ale niewiele nam brakuje do 3. miejsca, a to jest plan minimum po ubiegłorocznej 4. pozycji. Teraz skupiamy się na następnym GP, tor jest nowy dla obu kierowców. Nasz zespół czuje się jednak bardzo pewny siebie i wierzymy w kolejne duże zdobycze punktowe, które pozwolą nam wyprzedzić zespoły z góry tabeli. AVANTI HRT, AVANTI!!!

Arsen36

Jak zwykle dojechałem na 9. pozycji. Nie jestem do końca zadowolony z wyniku, bo stać mnie na więcej. Silverstone nie należy do moich ulubionych torów. Na torach, które lubię, nie zająłem lepszych pozycji z powodu haniebnych zachowań niektórych kierowców. Hockenheimu jeszcze nie znam, ale mam nadzieję, że będę mógł go zaliczyć do moich ulubionych torów. Liczę na dobrą formę w dalszej części sezonu. Zwyciężymy!

arsen36
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 243
Registration date : 09/09/2011

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach