F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi

2 posters

Go down

Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi  Empty Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi

Pisanie by kryHmen Czw 01 Wrz 2011, 19:57

Grand Prix testowe mamy już za sobą. Wynik nie był aż tak znaczący, najważniejsze było sprawdzenie wszystkich nowych podzespołów. Działanie systemu DRS i KERS, sprawdzenie jak zachowują się nowe opony Pirelli oraz przetestowanie nowych strategów zespołu. Jesteśmy zadowoleni gdyż możemy stwierdzić iż większość z w.w. sprawuje się wedle oczekiwań.

KryHmen [ Q-P8; R-P5 ]
"Głównym naszym celem, moim i Szymka, było przetestowanie tego, jak sprawuje się tegoroczny bolid. Co do prowadzenia i ja i mój kolega nie mamy zastrzeżeń, jednak nie podobało nam się zachowaie opon od nowego dostawcy. Szymek narzekał na blistering natomiast moje opony zużywały się w zastraszającym tempie. Co do bolidu to mogę powiedzieć jedynie tyle, że mój sprawował się bez zastrzeżeń a Szymek narzekał na problemy z układem kierowniczym"

Szymek 66 nie miał czasu na wywiady dla mediów, natychmiast udał się do Bahrajnu na wstępne testy.

Jesteśmy więcej niż pewni, że bolid we właściwej części sezonu będzie bardzo konkurencyjny. W pierwszym wyścigu liczymy na spore zdobycze punktowe, ale póki co żegnamy się z Koreą i do zobaczenia w Bahrajnie !
kryHmen
kryHmen
Sauber
Sauber

Liczba postów : 242
Age : 29
Skąd : Wrocław
Registration date : 07/05/2010

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi  Empty Re: Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi

Pisanie by Wokinger Czw 01 Wrz 2011, 20:28

Jak się żyłuje na jeden postój to tak jest :P Paul Hembery zaleca wam 4 postoje :D
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi  Empty Re: Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi

Pisanie by kryHmen Czw 01 Wrz 2011, 20:33

Pisałem,że nowi stratedzy :P Młodzi niedoświadczeni, to był ich chrzest bojowy xP
kryHmen
kryHmen
Sauber
Sauber

Liczba postów : 242
Age : 29
Skąd : Wrocław
Registration date : 07/05/2010

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi  Empty Re: Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi

Pisanie by Wokinger Czw 01 Wrz 2011, 20:42

Rozpatrzcie również start z boksów, bo nie wiem, czy 4 okrążenia kwalifikacyjne to nie jest zbyt duże obciążenie dla was :D
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi  Empty Re: Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi

Pisanie by kryHmen Pią 02 Wrz 2011, 16:47

Kpij sobie kpij, pogadamy w Bahrajnie :P
kryHmen
kryHmen
Sauber
Sauber

Liczba postów : 242
Age : 29
Skąd : Wrocław
Registration date : 07/05/2010

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi  Empty Re: Red Bull Racing: mimo wszystko i tak bedziemy najlepsi

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach