F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Red Bull Racing: Przed GP Belgii

Go down

Red Bull Racing: Przed GP Belgii Empty Red Bull Racing: Przed GP Belgii

Pisanie by szymek66 Czw 18 Kwi 2013, 19:53

Kolejne GP, kolejna szansa na poprawę wyników. Co tym razem powiedzieli kierowcy RBR kilka minut przed startem wyścigu? Zapraszamy do lektury!

Szymek66:
"Nasza sytuacja nie jest zbyt różowa, potrzebujemy dzisiaj solidnego wyniku - inaczej możemy się pożegnać nawet z pierwszą trójką w WCC. Będzie to wymagało niesamowitego wysiłku zarówno z mojej strony, jak i od Sebola.
Normalnie byłbym optymistą przed dzisiejszym GP, ponieważ lubię obiekt Spa. Niestety, mam dziwne przeczucie, że kolejny raz nie uda się osiągnąć dobrego wyniku. Nie zamierzam jednak się poddawać, a finisz w pierwszej trójce odebrałbym jako miłą niespodziankę, z której byłbym niezmiernie zadowolony"


Sebol:
"To właśnie tutaj kilka sezonów temu stanąłem pierwszy raz na podium w swojej karierze. To właśnie tutaj pokazałem wszystkim na co mnie stać. To właśnie tutaj pokazałem co potrafię. A co pokażę właśnie dzisiaj? Jest to jedna wielka niewiadoma Po kilku sezonach ponowie spotykamy się na torze Spa. Czy uda się ponownie stanąć na podium - okaże się już dzisiaj."
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach