F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Red Bull Racing: Przed GP Bahrajnu

Go down

Red Bull Racing: Przed GP Bahrajnu Empty Red Bull Racing: Przed GP Bahrajnu

Pisanie by szymek66 Czw 07 Mar 2013, 19:34

Już za niespełna godzinę wszyscy kierowcy ustawią się na polach startowych, gotowi do walki o punkty w drugim wyścigu 11. sezonu. W jakie miejsca celują kierowcy naszej stajni? Tego możecie się dowiedzieć z poniższych wypowiedzi:

Szymek66:
"Obiekt w Bahrajnie należy, razem z kanadyjskim Montrealem, do moich ulubionych torów. Nie udało mi się tu jednak do tej pory ani razu wygrać. Dlaczego więc nie tym razem?
Myślę, że jestem przygotowany do tego wyścigu nawet lepiej niż do GP Australii. Zmieniona wersja toru mi odpowiada, co było widać w trakcie testów. Jeżeli udałoby mi się utrzymać to tempo, jestem dobrej myśli. Szczególnie, jeżeli zespół spisze się tak samo dobrze z taktyką, jak to miało miejsce na torze Albert-Park.
Jednocześnie mam nadzieję, że tym razem mój partner z zespołu zaliczy bardziej udany weekend. Wiem, że tkwi w nim ogromny potencjał, którego jednak nie było mu dane pokazać w tamtym tygodniu. Wierzę, że dzisiaj może być inaczej."


Sebol:
"Przebudzenie - tak można nazwać z mojej perspektywy GP Bahrajnu. Po ostatnim GP wyciągnąłem wnioski i bardziej przyłożyłem się do treningów oraz polepszenia swojej psychiki. Hmm, co mogę więc powiedziec o torze w Bahrajnie . Jest to obiekt, na którym dobrze mi się jeździ i nie tracę zbyt wiele do najlepszych kierowców. Bywało również, że wykręcałem lepsze czasy od tych najlepszych, ale cóż z tego gdy nie wychodzi to podczas wyścigów. Mam nadzieje że tym razem będzie lepiej, bo jestem dobrze przygotowany do dzisiejszego wyścigu i dam z siebie wszystko."
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach