F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Red Bull Racing: Przed GP Monako

Go down

Red Bull Racing: Przed GP Monako Empty Red Bull Racing: Przed GP Monako

Pisanie by szymek66 Czw 14 Mar 2013, 18:48

Kierowcy RBR już czekają w paddocku na start kwalifikacji i próbują skoncentrować się przed wyścigiem. Udało nam się jednak poprosić ich jeszcze o krótki komentarz przed GP.

Szymek66:
"Ostatnio czwarty, wcześniej dwa razy drugie miejsce. Są to bardzo dobre wyniki, jednak pozostaje niedosyt. Szczególnie, że przez głupie błędy w dwóch pierwszym wyścigach obecnego sezonu straciłem już kilka punktów.
Nie sądzę jednak, abym był w stanie walczyć o zwycięstwo. Zadowoliłbym się przynajmniej miejscem o oczko wyższym niż w 10. sezonie. Będzie to jednak bardzo trudne - Wokinger, Mike Nike, Lanz, Pelbel - wszyscy ci kierowcy mogą pokusić się o zwycięstwo. A pozostają przecież jeszcze zawsze groźni kierowcy Ferrari oraz mój partner, Sebol, który nie miał szczęścia w minionych wyścigach.
Jedno jest pewne - będzie się dużo działo."


Sebol:
"Rehabilitacja - to jest mój cel na kolejny wyścig, ponieważ ostatni z moich występów nie wypadł najlepiej. Tor w Monako jest obiektem ulicznym, na którym jest bardzo ciężko wyprzedzać. Na pewno bardzo ważna będzie pozycja na starcie, im wyżej na starcie, tym większe szanse na finisz w czołówce. Hmmm, co więcej mogę powiedzieć przed wyścigiem. Miejmy nadzieje, że będzie lepiej niż ostatnio. Więcej można będzie powiedzieć dopiero po zakończeniu wyścigu."
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach