F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Red Bull Racing: Solidne punkty

Go down

Red Bull Racing: Solidne punkty Empty Red Bull Racing: Solidne punkty

Pisanie by szymek66 Pią 12 Kwi 2019, 00:34


Po raz kolejny Szymkowi udało się ukończyć wyścig na podium, natomiast Adam poprawił się o jedno oczko względem GP Azerbejdżanu. Łącznie pozwoliło to na umocnienie się Red Bulla na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej i dalsze deptanie po piętach Mercedesowi. Kto wie, może już po pierwszym wyścigu europejskiej części uda się wskoczyć na pozycje lidera.


Soczi - piękne widoki, piękny klimat. I tor F1. Mimo pewnych problemów z okiełznaniem rosyjskiego Tilkodromu w trakcie treningów, to Czerwonym Bykom udało się solidnie zaprezentować, dzięki czemu kierowcy zasłużyli na dłuższy pobyt w nadmorskim kurorcie.
Następny wyścig dopiero za 2 tygodnie, więc nie muszą się spieszyć z wyjazdem. A oto co powiedzieli zawodnicy przed zniknięciem w gąszczu plażowiczów:


Szymek66
"Cóż, tor w Soczi nie należy do moich ulubionych, więc przed wyścigiem trzecie miejsce brałbym w ciemno, szczególnie po średnio udanych kwalifikacjach.
Na szczęście start do wyścigu przebiegł bez większych problemów. Szybko udało się wskoczyć na trzecie miejsce, które po kilku sporych błędach w trakcie pierwszego stintu było wszystkim, na co mogłem dziś liczyć. Szczególnie, po mocno nieudanym wjeździe do pitlejnów na pierwszy pitstop - przynajmniej już wiem jak tego nie robić.
W trakcie drugiego i trzeciego stintu skupiłem się więc na utrzymaniu w miarę równego tempa oraz wykręceniu FLa - plan udało się zrealizować w 50%.
Wprawdzie pojawiła się szansa na drugie miejsce po grande strategia meccanico problema Ferrari, ale zrobiło mi się szkoda emerytowanego kierowcy Scuderii i zadowoliłem się trzecim miejscem. Po cichu liczę na finansową nagrodę fair play za tę sytuację od władz ligi.
W kolejnym wyścigu mam nadzieję przede wszystkim przełamać serię trzecich miejsc i początkowej dominacji Tinjovica. Poza tym miło będzie nie zgubić się w asfaltowym polu Le Castellet."


Adam_333
Po dzisiejszym Grand Prix w Rosji jestem dość zadowolony. Od testów nie mogłem zgrać się z torem, brak czystych okrążeń. Dopiero w treningu uzyskałem zadowalający czas gdzie zająłem 3 pozycje. W kwalifikacjach miałem spore problemy z bolidem, przez co nie załapałem się na drugą serię kwalifikacyjną. W wyścigu startowałem dopiero z 9 pola, ale stopniowo przesuwałem się do przodu, wyścig zakończyłem na 6 pozycji, z czego mogę być zadowolony, mechanicy w boksie spisywali się na medal. Gratuluję koledze z drużyny Szymonowi zajęcia 3. miejsca oraz pozostałym zawodnikom. Cieszy mnie fakt, że przesuwamy się na 2 pozycje w klasyfikacji generalnej konstruktorów, a SEZON dopiero się zaczyna.
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach