F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Red Bull Racing: Mały krok do przodu

Go down

Red Bull Racing: Mały krok do przodu Empty Red Bull Racing: Mały krok do przodu

Pisanie by szymek66 Pon 22 Kwi 2013, 18:02

Po ostatnich niezbyt dobrych występach przyszedł czas na poprawę. Szymek ukończył wyścig dwa oczka wyżej względem GP Wielkiej Brytanii, a Sebol zaliczył poprawę o jedno miejsce.

Szymek66:
"Mogę przyznać, że jestem w pełni zadowolony po GP Belgii. Przed wyścigiem nawet nie liczyłem na podium, jednak w miarę równa jazda połączona z błędami najgroźniejszych rywali pozwoliła mi uplasować się na P3.
Już w kwalifikacjach mile zaskoczyłem samego siebie, bo czas wykręcony przeze mnie pozwolił mi startować z pierwszego rzędu. Była to świetna okazja do pokrzyżowania szyków najszybszym kierowcom i spowolnieniu ich w pierwszym etapie wyścigu. Po starcie myślałem, ze kolejny raz zaliczę spadek w głąb stawki. Na szczęście udało mi się złapać przyzwoite tempo i wyjść na prowadzenie. Stało się to troszkę później niż zakładałem, ale liczy się efekt.
Plan niestety nie został do końca spełniony - wkradło się kilka małych błędów, które zepchnęły mnie na P3. Wtedy też wraz z zespołem podjęliśmy decyzję o zmianie taktyki z 3 na 2 pit stopy, ponieważ tylko w takim manewrze taktycznym upatrywaliśmy swoich szans na włączenie się w walkę o zwycięstwo. Ten pomysł okazał się jednak chybiony, z czego zdaliśmy sobie sprawę po ostatnim pit stopie liderów. Wtedy też przestałem cisnąć i skupiłem się na utrzymaniu pozycji, co udało się bez jakichkolwiek problemów.
Przy okazji chciałbym pogratulować mojemu teammate'owi kolejnego miejsca w TOP7 na mecie. Wiem, że nie jest to na pewno szczyt jego możliwości. Wiem też, że na pewno jego ambicja sięga wyżej. Jednak mimo wszystko, jak na powrót po dłuższej przerwie do rywalizacji, zalicza całkiem niezły sezon."


szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 28
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach