F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Red Bull Racing: Drugi kierowca!

2 posters

Go down

Red Bull Racing: Drugi kierowca! Empty Red Bull Racing: Drugi kierowca!

Pisanie by szymek66 Nie 24 Lut 2013, 23:33

Team Red Bull Racing długo zwlekał z prezentacją pełnego składu kierowców na 11. sezon. W paddocku spekulowano o różnych kandydatach do partnerowanai Szymkowi, padało wiele znanych nicków. Dzisiaj udało się sfinalizować rozmowy i możemy poinformować, że drugim kierowcą RBR będzie...

Sebol! Doświadczony zawodnik, jednak do tej pory bez większych sukcesów. Jednak mamy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie pokaże wreszcie w pełni drzemiący w nim potencjał i będzie mocnym punktem zespołu, którego celem jest WCC.

Obaj kierowcy pojawili się również na zorganizowej naprędce konferencji prasowej w siedzibie zespołu w Milton Keynes. Oto, co powiedzieli:

Szymek66:
"Cieszę się, że moim partnerem został wlaśnie Sebol. Nie jest on może wybitnym kierowcą, ale zeszłoroczny przykład pokazał [ściągnięcie do RBR Pablinho - przyp. red.], że sama szybkość to nie wszystko. Mam z Sebolem dobry kontakt, co ułatwi na pewno wymianę danych oraz poprawi atmosferę w zespole. Poza tym pokazywał on już wcześniej, że potrafi być szybki, a doświadczenie zebrane przez niego m.in. w Ferrari powinno zaprocentować. Mam nadzieję, że przez cały sezon będziemy utrzymywali się w czołówce i damy radę zrealizować przedsezonowe plany."

Sebol:
"A więc na początek chciałem podziękować zespołowi Red Bull Racing za propozycję dołączenia do ich zespołu w nadchodzącym sezonie. Po rocznej przerwie powracam do startów w Formule 1 w bardzo dobrym zespole oraz w wyśmienitej formie. W tym roku mierzę wysoko - moim planem minimum jest podium w obu klasyfikacjach: zespołowej, jak i indywidualnej. Mam nadzieje że razem z Szymkiem osiągniemy ten cel, a czy nam się to uda przekonamy się już niebawem"
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: Drugi kierowca! Empty Re: Red Bull Racing: Drugi kierowca!

Pisanie by Wokinger Nie 24 Lut 2013, 23:43

Wysokie cele Wink

Czy się uda, jak wspomniałeś, zobaczymy Wink
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach