F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Red Bull Racing: Nieoczekiwana zmiana miejsc

Go down

Red Bull Racing: Nieoczekiwana zmiana miejsc Empty Red Bull Racing: Nieoczekiwana zmiana miejsc

Pisanie by kryHmen Czw 14 Cze 2012, 20:08

Po słabych w porównaniu do zeszłorocznych rezultatach zespół Red Bull Racing zamilkł na bardzo długo, lecz zbliżający się nieuchronnie koniec IX sezonu wymusza na nas wstępne podsumowanie GP Singapuru jak i całego sezonu







[justify]

KryHmen

"To już drugi z rzędu wyścig, kiedy nie schodzę z podium więc jest się z czego cieszyć mimo, że w tym sezonie na podium stałem dopiero dwa razy. Co prawda jest to jego najniższy stopień ale w krótkiej historii startów na tym torze, bo było to zaledwie trzecie GP Singapuru, trzy razy stawałem na trzecim stopniu podium. Ale już dosyć rzucania liczbami, muszę z ręką na sercu przyznać, że ten sezon był dla mnie gorszy, niż debiutancki i mimo że wtedy zdobyłem mniej punktów, to czułem się bardziej spełniony. W tym sezonie pokładano w nas wielkie nadzieje, lecz jak widać po wynikach i tabeli, przerosło na to. Już na początku wiedzieliśmy, że to będzie zupełnie inna zabawa niż ostatnio, pojawiło się mnóstwo zawodników, którzy z powodzeniem startowali w innych seriach wyścigowych i nie ma co owijać w bawełnę, okazali się po prostu szybsi od nas. Czy będę w dalszym ciągu zdobywał punkty dla ekipy z Milton Keynes, nie wiem, ta decyzja nie zależy już ode mnie lecz mogę obiecać jedno: w Sao Paulo dam z siebie 110% !
Co do dzisiejszego wyścigu, to szczerze oczekiwałem znacznie gorszego wyniku. W moim przekonaniu utwierdzały mnie rezultaty kwalifikacji, w których nie pojechałem żadnego czystego okrążenia. Sam wyścig okazał się niebywale łatwy. Aby utrzymać wywalczoną 3 pozycję nie musiałem się praktycznie wcale starać, mimo, że jechałem bez przygotowania. Ten wynik motywuje mnie do walki podczas inauguracji sezonu, ponieważ przy ogromnym szczęściu mogę ugrać nawet dwie pozycje w generalce, tak więc do zobaczenia na torze Interlagos."





W tym sezonie zespół Red Bull Racing nie ma już szans na awans, więc nieoficjalnie możemy już otwierać szampana i cieszyć się z utrzymania się na podium konstruktorów. Dziękujemy naszym kierowcom: Szymkowi i KryHmenowi jak i całej ekipie za wzorową postawę podczas całego sezonu.
kryHmen
kryHmen
Sauber
Sauber

Liczba postów : 242
Age : 29
Skąd : Wrocław
Registration date : 07/05/2010

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach