F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Red Bull Racing: Tym razem bez niesodzianek

Go down

Red Bull Racing: Tym razem bez niesodzianek  Empty Red Bull Racing: Tym razem bez niesodzianek

Pisanie by kryHmen Sob 24 Gru 2011, 11:32

Po niemałej zeszłosezonowej niespodziance, jaką było zatrudnienie przez zespół Red Bull ówczesnego kierowcy Lotusa, KryHmena, który uchodził wówczas za debiutanta, tym razem zarząd RBR oszczędzić niespodzianek.
Można więc już oficjalnie potwierdzić, że w IX sezonie F1 SL, zespół Red Bull Racing reprezentować będą:
Szymek66 jako pierwszy kierowca
KryHmen jako drugi kierowca









Zarząd zdecydował się nie zmieniać obecnego składu, bo przecież po co zmieniać ekipę, która doskonale spełniła swoje zadanie. Po aferze z Wokingerem w roli głównej i nałożonej na niego karze 30 sekund do czasu w GP Brazylii, KryHmen, który ukończył wyścig na drugim miejscu ze stratą 0.199 sekundy, został jego zwycięzcą a Szymek awansował z 3go na 2gie miejsce. Ty samym zespół Red Bull Racing ustrzelił swój pierwszy dublet, a obaj nasi kierowcy zajęli miejsca na podium w klasyfikacji generalnej.
W IX sezonie, to Szymek będzie kierowcą numer jeden, ze względu na jego v-ce mistrzowski tytuł. Będzie on rozstawiony z numerem 3. KryHmen, który tym razem spisał się minimalnie gorzej będzie kierowcą numer dwa, rozstawionym z numerem 4.

Szymek 66

"Jestem bardzo zadowolony z mojego występu w minionym sezonie. Przed startem nie spodziewałem się, że będę mógł święcić swoje pierwsza zwycięstwa i ukończę rywalizację na podium w klasyfikacji generalnej. Nie byłoby to zapewne możliwe, gdyby nie odejście Pelbela w środku sezonu. Mimo tego jestem zadowolony, chociaż końcówka sezonu nie była już taka dobra.
Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego nie zamierzam spocząć na laurach. Cieszę się również, że skład teamu nie uległ zmianie - bardzo dobrze współpracuje mi się z KryHmenem. W tym sezonie podejmiemy wspólną walkę o zwycięstwo w klasyfikacji konstruktorów i o kolejne, indywidualne sukcesy. Ostatnio odwiedziłem nasza fabrykę w Milton Keynes i widziałem postępy w pracach nad bolidem. Jestem pewny, że umożliwi on nam walkę z McLarenami"




A w dzisiejszym, szczególnym dniu, Red Bull Racing chce złożyć wszystkim kierowcom F1SL najserdeczniejsze bożonarodzeniowe życzenia. Radosnych, ciepłych i rodzinnych Świąt. Wszystkiego najlepszego !
kryHmen
kryHmen
Sauber
Sauber

Liczba postów : 242
Age : 29
Skąd : Wrocław
Registration date : 07/05/2010

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach