F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Red Bull Racing: To jest już koniec

4 posters

Go down

Red Bull Racing: To jest już koniec Empty Red Bull Racing: To jest już koniec

Pisanie by kryHmen Pią 02 Gru 2011, 20:55

Jedno Grand Prix wystarczyło, aby rozwiać wszelkie wątpliwości wokół mistrzowskiego tytułu konstruktorów. Wygrał McLaren zdobywając dotychczas 4 "duble" w czym ostatni podczas Grand Prix Singapuru i to właśnie ten wynik przypieczętował ich drugi z rzędu tytuł .








Szymek 66 [Q-P4, R-P7]

"Początek weekendu GP nie zapowiadał niespodzianek. W Q1 była chwila poddenerwowania, ale udało się. Niestety, w wyścigu zaczęły się problemy, Na starcie miałem duże problemy ze skrzynią biegów, przez co mój bolid nie chciał ruszyć z miejsca. Potem nie było lepiej, ponieważ musiałem jechać bez dwóch najniższych biegów. Uwikłałem się w ciekawą walkę z kierowcami Mercedesa i Lotusa, która skończyła się wraz z moim zjazdem do pit line. Kiedy wydawało się, że udało mi się wreszcie znaleźć dobre tempo, miałem kolizję z dublowanym kierowcą. Musiałem zjechać do pit stopu na wymianę przedniego skrzydła, ale to nic nie pomogło. Straciłem kolejne sekundy, przez które nie ukończyłem wyścigu w pierwszej szóstce. Końcówka to już tylko oszczędzanie bolidu, aby móc bezproblemowo dojechać do mety. Na koniec chciałbym pogratulować mojemu koledze z teamu kryHmenowi, który ukończył wyścig na podium. Gratulacje należą się również Domanowi, który dzięki równej jeździe przez cały sezon zdobył swój kolejny tytuł mistrzowski oraz całemu teamowi McLaren za WCC. Byliście bezkonkurencyjni"

KryHmen [Q-P3, R-P3]

"Trzecia pozycja do startu bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, ponieważ tor do moich ulubionych nie należał i trudno mi się było na nim odnaleźć. Sam start również zaskakująco dobrze jak na mnie. Awans o jedną pozycję i jazda w McLaren`owej "kanapce" z Domanem na ogonie i niedaleko za Wokim. Jechało mi się dobrze, aż tu nagle podczas drugiego okrążenia zupełnie niespodziewanie zablokowały mi się przednie koła. Zaskoczony tym zjawiskiem nie wiedziałem co zrobić. Ostatecznie bolid wylądował w piachu, co wybiło mnie z rytmu i spowodowało sporą stratę. A co najgorsze, po przeanalizowaniu wyników doszedłem do wniosku, że gdyby nie to zdarzenie, na mecie był bym pierwszy. No cóż, nie tym razem. Zespół z Woking zasługuje na szczere gratulacje za kolejny tytuł mistrzowski we wszystkich kategoriach. Gratulacje Doman, może w przyszłym sezonie komuś uda się Ciebie pokonać"

Wszystkie ważniejsze tytułu zostały już rozdane. Wielu mogło by pomyśle, że dalsza walka nie ma sensu lecz zespół Red Bull Racing ma jeszcze coś do udowodnienia. Stawka najlepszych kierowców żegna się z Azją udaje się do Ameryki Południowej by w Sao Paulo spotkać się na torze Interlagos w ostatnim już wyścigu ósmego sezonu.
kryHmen
kryHmen
Sauber
Sauber

Liczba postów : 242
Age : 29
Skąd : Wrocław
Registration date : 07/05/2010

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: To jest już koniec Empty Re: Red Bull Racing: To jest już koniec

Pisanie by Wokinger Pią 02 Gru 2011, 21:07

kryHmen napisał:[...] Ostatecznie bolid wylądował w piachu, co wybiło mnie z rytmu i spowodowało sporą stratę. A co najgorsze, po przeanalizowaniu wyników doszedłem do wniosku, że gdyby nie to zdarzenie, na mecie był bym pierwszy. [...]

?

Bodaj od 3. okrążenia widząc jak daleko jesteś odpuściłem, a i tak byłem szybszy od Ciebie :D Gdyby nie problemy podczas postoju to na mecie miałbyś 15s straty :P
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: To jest już koniec Empty Re: Red Bull Racing: To jest już koniec

Pisanie by kryHmen Pią 02 Gru 2011, 21:09

Ale miałem tyko 3, więc moja analiza jest słuszna :P
kryHmen
kryHmen
Sauber
Sauber

Liczba postów : 242
Age : 29
Skąd : Wrocław
Registration date : 07/05/2010

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: To jest już koniec Empty Re: Red Bull Racing: To jest już koniec

Pisanie by Wokinger Pią 02 Gru 2011, 21:15

Niesłuszna, bo gdyby nie twój błąd na początku to bym cisnął mocno przez cały pierwszy stint, a nie tylko przez 3 pierwsze okrążenia :P
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: To jest już koniec Empty Re: Red Bull Racing: To jest już koniec

Pisanie by kryHmen Pią 02 Gru 2011, 21:38

Ja wykonując analizę opierałem się o wynik końcowy, więc patrząc pod wym względem to jest :P
kryHmen
kryHmen
Sauber
Sauber

Liczba postów : 242
Age : 29
Skąd : Wrocław
Registration date : 07/05/2010

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: To jest już koniec Empty Re: Red Bull Racing: To jest już koniec

Pisanie by Wokinger Pią 02 Gru 2011, 21:41

Czyli opierałeś się na błędnych założeniach ;P
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: To jest już koniec Empty Re: Red Bull Racing: To jest już koniec

Pisanie by kryHmen Pią 02 Gru 2011, 21:48

Jedynych dostępnych. Nie wiem jaki byłby Twój wynik, gdybyś cisnął ;>
kryHmen
kryHmen
Sauber
Sauber

Liczba postów : 242
Age : 29
Skąd : Wrocław
Registration date : 07/05/2010

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: To jest już koniec Empty Re: Red Bull Racing: To jest już koniec

Pisanie by Bulbinek Pią 02 Gru 2011, 23:26

Gdyby Woki cisnął, to być może popełniłby więcej błędów i wyszłoby na jedno :P. Założenia kryhy są wiec jak najbardziej realistyczne :D.
Bulbinek
Bulbinek
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 897
Age : 33
Skąd : Wrocław
Registration date : 19/09/2008

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: To jest już koniec Empty Re: Red Bull Racing: To jest już koniec

Pisanie by Doman Sob 03 Gru 2011, 09:04

Nawet jeśli byś wyprzedził Woka, to przed Wokiem byłem jeszcze ja :D
Doman
Doman
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 580
Age : 29
Skąd : Wieluń
Registration date : 12/08/2009

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: To jest już koniec Empty Re: Red Bull Racing: To jest już koniec

Pisanie by Bulbinek Sob 03 Gru 2011, 09:11

Ano fakt, Doman jeszcze... To się wycofuję, z cziterem wygrać i tak się nie da :D. Te kilka wyścigów, których nie wygrał, to pewnie po to, by zrobić pozory, ale my wiemy wszystko, Doman :D.
Bulbinek
Bulbinek
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 897
Age : 33
Skąd : Wrocław
Registration date : 19/09/2008

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: To jest już koniec Empty Re: Red Bull Racing: To jest już koniec

Pisanie by Wokinger Sob 03 Gru 2011, 11:23

Bulbinek napisał:Gdyby Woki cisnął, to być może popełniłby więcej błędów...



No właśnie na torach których lubię to działa na odwrót :D

Zresztą zobaczcie sobie jak w Q2 wyskoczyłem z tempem, gdy wiedziałem że muszę :P Moje obydwa czasy starczyłyby na PP.
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Red Bull Racing: To jest już koniec Empty Re: Red Bull Racing: To jest już koniec

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach