F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

F1 Speed League: Zapowiedź #2 GP Monako

2 posters

Go down

F1 Speed League: Zapowiedź #2 GP Monako Empty F1 Speed League: Zapowiedź #2 GP Monako

Pisanie by Wokinger Pon 10 Wrz 2012, 20:16

Po pierwszym GP sezonu zawodnicy przenoszą się do Monako: toru do którego każdy z zawodników lubi wracać. Monako to prestiż, ale też najtrudniejszy tor w stawce. Wąski, bliskość band to cechy, które determinują status toru w Monte Carlo. W przeszłości królował tu Doman, który jest również faworytem tegorocznego wyścigu. Mieliśmy też do czynienia ze skandalem w wykonaniu konradda, jakiego nigdy w F1SL nie widzieliśmy. W ostatnim czasie padok obiegła opinia, że poprzedni król Monako - Pelbel powraca. Szykujcie się zatem na GP pełne emocji!

Doman:
Monako? O tak, uważam, że każdy z nas myśląc o tym torze doprowadza się do szczytowania, to esencja wyścigów. Ściganie się tutaj to słodycz dla moich ust, to coś fantastycznego. Sam tor na ulicach Monte Carlo jest bardzo trudny, dlatego na podium tutaj nie staje się przez przypadek. Teoretycznie nie ma tutaj wielu miejsc do wyprzedzania, w praktyce można to zrobić na każdym zakręcie. GP zapowiada się bardzo dobrze, zaciętej walki nie może brakować, obcokrajowcy będą głodni sukcesu, a ja na pewno będę chciał nawiązać do moich osiągnięć z poprzednich sezonów. Mam nadzieję, że moja forma będzie już w Monako na właściwym poziomie, po debiucie w sauberze na Albert-Park jestem dobrej myśli. Trudno było się rozstać z mclarenem, po tylu wspaniałych chwilach, po tylu tytułach mistrzowskich. Myślałem, że definitywnie pożegnam się z F1 i znajdę dla siebie coś spokojniejszego, ale sauber wiedział, gdzie mnie szukać i jestem znowu tam gdzie moje miejsce. Razem z Mequsem możemy zdziałać naprawdę dużo. Do Monako jedziemy z dużymi nadziejami. Nic tylko na konia i do gnoju..pfff boju!

F1 Speed League: Zapowiedź #2 GP Monako Map_mo10

Strike:
GP Monaco jest bardzo wymagające, duża liczba kierowców miała problemy z tym torem też kiedyś miałem i zostałem zdyskwalifikowany bodajże z kasowałem albo McLarena albo Red Bull'a, od razu pozdrawiam tą osobę ale wracając do toru. Pierwszy sektor bardzo szybki zbytnio nie trzeba się skupiać na zakrętach natomiast co do kolejnego sektora to już ciężkie do hamowania plus długa prosta od razu po zastopowaniu trzeba przekładać znów silnik na wysokie obroty, dużo osób może mieć także problemy techniczne bolidu właśnie przez te szybkie zmniejszanie i zwiększanie obrotów. Dla mnie tor jest wyśmienity ktoś z czołówki może wypaść łatwo z toru i ten który będzie robił najmniej błędów może wygrać, dla mnie zwycięzcą możliwe że będzie Doman.



konradd180
Wyścig o Grand Prix Monako jest niewątpliwie jednym z najbardziej prestiżowych i wymagających dużych umiejętności. Zakręty są kręte i wąskie, pokonanie ich bezbłędnie wymaga precyzji. Wyprzedzanie na tym torze graniczy z cudem. Zwycięzca na tym torze może poczuć się zwycięzcą całego sezonu. Każdy kierowca chce tu wygrać i każdy będzie jechał na maksimum. Mimo to czołówka jest bardzo wyrównana i wygra najbardziej utalentowany.
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

F1 Speed League: Zapowiedź #2 GP Monako Empty Re: F1 Speed League: Zapowiedź #2 GP Monako

Pisanie by Mequs Czw 13 Wrz 2012, 17:13

Czy jestem jedynym który nie lubi tego toru?

Mequs
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 47
Age : 29
Skąd : Białystok
Registration date : 22/10/2010

Powrót do góry Go down

F1 Speed League: Zapowiedź #2 GP Monako Empty Re: F1 Speed League: Zapowiedź #2 GP Monako

Pisanie by Wokinger Czw 13 Wrz 2012, 17:51

Tak.
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

F1 Speed League: Zapowiedź #2 GP Monako Empty Re: F1 Speed League: Zapowiedź #2 GP Monako

Pisanie by Mequs Czw 13 Wrz 2012, 18:13

Oczywiście w Turbo Sliders...

Mequs
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 47
Age : 29
Skąd : Białystok
Registration date : 22/10/2010

Powrót do góry Go down

F1 Speed League: Zapowiedź #2 GP Monako Empty Re: F1 Speed League: Zapowiedź #2 GP Monako

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach