F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Renault: Problemy z PR

Go down

Renault: Problemy z PR Empty Renault: Problemy z PR

Pisanie by Wokinger Czw 30 Wrz 2010, 19:43

W związku z problemami z komórką ds. PR, Renault dopiero teraz prezentuje wypowiedzi kierowców po GP Chin.

Wokinger (kwalifikacje: 1. miejsce, wyścig: 5. miejsce):
"Kwalifikacje przebiegły tak jak powinny. PP oznaczało w perspektywie spokojne realizowanie przyjętej taktyki. Niestety po zapowiedzi z trzeciego zakrętu Pelbel przypomniał o sobie już w szóstym zakręcie, czym zniszczył mi cały wyścig. Dość długo jechałem koło CalusSa. Było dużo walki, co niestety nie sprzyjało odrabianiu strat. Potem jeszcze epilog w wykonaniu Pelbela i po drugim postoju byłem szósty. Niewiele mogłem zrobić, nie mając dobrego tempa przez cały wyścig. W rezultacie znalazłem się na piątej pozycji."

Bulbinek (kwalifikacje: 8. miejsce, wyścig: 8. miejsce):
"Krótko i do rzeczy: miejsce do kitu, ale wyścig najfajniejszy w całym sezonie :). Wreszcie mogłem naprawdę sporo powalczyć, co zawsze było dla mnie esencją grania :). Myślę, ze mogłem zająć nawet 6. miejsce, ale przez to, ze dwukrotnie musiałem ustąpić Gillesowi po "nielegalnym" wyprzedzeniu go, straciłem dużo czasu i zabrakło mi kółek, by dogonic zawodników, do których sie zblizałem. Cóż... trudno. Może w następnym wyścigu pójdzie mi lepiej. A zmobilizuję się na pewno, bo to będzie prawdopodobnie mój ostatni wyścig w tym sezonie (więcej szczegółów wkrótce, czytajcie newsy Renault!"
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach