F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

F1 Speed League: Wywiad z Lanzem

2 posters

Go down

F1 Speed League: Wywiad z Lanzem Empty F1 Speed League: Wywiad z Lanzem

Pisanie by szymek66 Sro 06 Mar 2013, 23:52

Tym razem przepytany został zwycięzca zarówno testowego GP, jak i pierwszej punktowanej rundy 11. sezonu. Jeżeli jesteście ciekawi, kogo Lanz uważa za najgroźniejszego rywala, jakie stosunki panują w Sauberze, a także jakie są cele na ten sezon jedynego Włocha w F1SL, zapraszam do lektury!

Najpierw porozmawiajmy o historii. To jest już Twój trzeci sezon w F1SL. Dlaczego wybrałeś akurat tę ligę? Nie ma w niej wielu obcokrajowców, czy nie stanowi dla Ciebie problemu to, że liga jest raczej polska, a nie międzynarodowa?
To, że jest to polska liga, nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Zrozumienie wszystkiego sprawia mi trochę kłopotów, ale to jest błahostka. Fakt, że w F1SL są świetnie wyścigi na wysokiej jakości trasach z konkurencyjnymi zawodnikami, jest przeważający! Jedyną rzeczą, której mogę żałować, jest nieodkrycie przeze mnie tego moda wcześniej.

Czy jesteś zadowolony ze swoich występów w poprzednich sezonach?
Tak, i to bardzo! Miałem trochę problemów na początku ze względu na duże różnice w strategii względem innych serii, w których ścigałem się wczesniej. Ale jak tylko uporałem się z tymi kłopotami, od razu stałem się konkurencyjny!

Jaki jest Twój cel na ten sezon? Zacząłeś naprawdę świetnie i teraz jesteś głównym kandydatem do zdobycia tytułu mistrzowskiego w 11. sezonie F1SL.
Taaak, ten sezon rozpoczął się dla mnie wyśmienicie! Rozpocząłem grę w Turbo Sliders, bo ściganie się z innymi sprawiało mi zawsze wielką frajdę. Moją motywacją jest dobra zabawa, więc staram się wykorzystywać nadarzające się okazje i, kto wie, może zgarnę mistrzowski tytuł. Jeśli nie, mam nadzieję, że będę chociaż w stanie postraszyć trochę innych faworytów.

Czy nowe wersje torów pasują Tobie? Który z nich jest Twoim ulubionym (i dlaczego jest to Monza)?
Nowe tory są naprawdę świetne! Duży szacunek dla Wokingera i dla tych wszystkich, którzy mu pomagali. Tory nie tylko wyglądają o wiele lepiej, ale teraz ściga się na nich super! Z mojego punktu widzenia są one teraz trudniejsze przy jeździe na limicie, a przynajmniej te tory, które do tej pory widziałem.
Tak, bez wątpienia Monza jest moim ulubionym obiektem, nie tylko dla tego, że jestem Włochem, ale również ze względu na to, że jest to jeden z niewielu starych torów, na których F1 ciągle się ściga. Mogę Ci powiedzieć, że jak tylko wejdziesz do królewskiego parku Monzy, będziesz mógł poczuć historię oraz pasję, która napędza motorsport!


Myślisz, że masz szansę wygrać trzeci wyścig z rzędu?
Mogę Cię zapewnić, że spróbuję!

Jesteś jednym z najbardziej doświadczonych graczy. Jak to jest możliwe, że jesteś taki szybki? Czy masz jakieś wskazówki dla nowych graczy?
Nie jestem kierowcą ze starej szkoły, takim jak Mike i inni, ale zawsze poświęcałem czas, który miałem, na poprawę swoich osiągów. Zajęło mi to trochę czasu, zanim z początkującego stałem się doświadczonym zawodnikiem! Na pewno nie jestem najszybszy, ale kiedy mam swój dzień, mogę postraszyć najlepszych. Z perspektywy czasu muszę przyznać, że to Janne najbardziej mi pomógł. Nie dlatego, że udzielał mi wskazówek, ale dlatego, że był na serwerach i jeździł razem ze mną. Z mojego punktu widzenia jest to najlepsza droga do szybkiej nauki, po prostu analizujcie linię oraz styl jazdy najlepszych. Reszta to tylko trening i zaangażowanie.

Jest kilku kierowców, którzy aspirują do zdobycia tytułu. Którego z nich obawiasz się najbardziej?
Oczywiście, jako pierwszego muszę wymienić Mike'a, zwycięzce dwóch poprzednich sezonów. Ale również Wokinger powinien być wymieniany na jednym wdechu razem z nim. Zaraz za nimi jest kilku kierowców, którzy także mogą walczyć o zwycięstwa w wyścigach.

Teraz powiedz coś o swoim koledze z zespołu To jest Twój drugi sezon razem z Arsenem. Czy trenujecie razem i wymieniacie się spostrzeżeniami odnośnie taktyki, czy raczej atmosfera w Sauberze jest zła i nie współpracujecie?
Razem z Arsenem tworzymy zgrany zespół. Był on bardzo zmotywowany w poprzednim sezonie i mam nadzieję, że podobnie będzie w tym. Dobrze, że rozwiązał swoje problemy i teraz już w pełni wrócił. Poza tym mam nadzieję, że obaj będziemy w stanie wystartować we wszystkich wyścigach, ponieważ każdy punkt jest potrzebny w kontekście walki w mistrzostwach z innymi mocnymi zespołami. Oczywiście pomagamy sobie nawzajem, w poprzednim sezonie robiliśmy sesje testowe otwarte dla wszystkich, aby przyzwyczaić się do toru i porozmawiać o taktyce. W poprzednim sezonie zdobyliśmy trzecie miejsce w klasyfikacji konstruktorów, więc naszym celem powinno skończenie obecnego sezonu na jeszcze lepszej pozycji.

Dzięki za ten krótki wywiad. Powodzenia w Bahrajnie!
Dzięki za ten zaszczyt i do zobaczenia w Bahrajnie. AVANTI Sauber! Powodzenia wszystkim!
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 28
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

F1 Speed League: Wywiad z Lanzem Empty Re: F1 Speed League: Wywiad z Lanzem

Pisanie by szymek66 Czw 07 Mar 2013, 00:03

ORYGINALNA WERSJA WYWIADU / ENGLISH ORIGINAL VERSION OF INTERVIEW:

Spoiler:
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 28
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

F1 Speed League: Wywiad z Lanzem Empty Re: F1 Speed League: Wywiad z Lanzem

Pisanie by Wokinger Czw 07 Mar 2013, 21:26

Lanz napisał:Big praise to Wokinger and to all those who helped!

So big praise to all of my testers!!! My plan was to create new tiles. You tested many versions in: Endurance Leageu, F1 League, F1 Turbo and... rallies(!). I learnt a lot and I think that I made good job, which can be base for new racing tiles (in TS v2.1). Mod isn't finished. It needs further improvment and adding missed tracks. What's more I'm planning to finish small versions of F1 tracks, but this part will be depended on my free time, which I don't have enough now.
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

F1 Speed League: Wywiad z Lanzem Empty Re: F1 Speed League: Wywiad z Lanzem

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach