F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lotus F1 Team: 2 Puchary poproszę!

Go down

Lotus F1 Team: 2 Puchary poproszę! Empty Lotus F1 Team: 2 Puchary poproszę!

Pisanie by Wokinger Czw 28 Lut 2013, 19:36

Miło nam oficjalnie oznajmić, że w 11 sezonie F1SL barwy zespołu Lotus F1SL będą reprezentowali: Wokinger i Icee. Szefostwo zespołu stawia wysokie cele jakim są 2 puchary za WDC i WCC. Patrząc jednak na skład nie są to próżne obietnice.
Wokinger
Przed nami kolejny, już 11. sezon i 3. z ekipą z Enstone. Każdy z poprzednich sezonów dla tej ekipy był bardzo dobry! Choć zeszłoroczną batalię zakończyliśmy na zbyt niskim miejscu, to jednak tempo samochodu przez cały sezon było dobre. Ten sezon zapowiada się niezwykle ekscytująco. Kilka zmian w regulaminie powinno dodać rywalizacji smaczku. Jesteśmy w Australii, gdzie odniosłem swój pierwszy triumf w F1SL, nota bene w pierwszym wyścigu F1SL 1. sezonu. Zawsze mile tu powracam i mam nadzieję, że wyjadą stąd w dobrym nastroju.

Icee
Przed nami GP na torze Albert-Park czyli mój pierwszy występ w F1SL. Myślę, że potraktuję go jako przetarcie przed następnymi zawodami. Nie jestem nastawiony na dobry wynik, a raczej na zebranie doświadczenia w tej lidze. Miałem przygodę z Porsche Supercup w sezonie I i II, lecz nie miałem zbytniego zapału i potem czasu żeby wytrwać do końca sezonu. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej i uda się zrobić pare cennych punktów dla zespołu. Jednym słowem - wszystko wyjdzie w praniu i jestem pozytywnie nastawiony do jazdy. Pozdrawiam
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach