F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Team Lotus: Mogło być lepiej

Go down

Team Lotus: Mogło być lepiej Empty Team Lotus: Mogło być lepiej

Pisanie by Keslej Czw 01 Wrz 2011, 22:15

Tuż po Grand Prix Team Lotus urządził konferencję prasową. Ich rzecznik prasowy wyszedł z niezbyt zadowoloną miną. Na konferencji pojawili się także kierowcy, jednakże wywiadu udzielił tylko Keslej. Pierwszy kierowca Lotusa, Caniggia, poszedł rozdawać autografy oraz zapić smutki spowodowane awarią bolidu.

Rzecznik prasowy:
" Dziś chodziło głównie o testy bolidów. Nasze samochody wymagają sporej ilości poprawek. Przede wszystkim musimy poszukać docisku, jak i ustawień na nowe opony. Co do naszej dwójki? Nie jesteśmy zadowoleni z naszych kierowców."

Keslej:
" Wróciłem do F1 po dwuletniej przerwie. Liczyłem na coś więcej. Jestem strasznie niezadowolony. Kwalifikacje nie poszły po mojej myśli, przeszkadzał mi w nich głównie zawodnik Williamsa - Sobekse, który zepsuł mi dwa szybkie okrążenia, szkoda. Jak oceniam te 34 kółka? Bolid był trochę wolny. Pojawiły się problemy z hamowaniem. Nowe opony? Sprawowały się mocno średnio. Strasznie szybko straciły jakość, co zmieniło moją strategię na wyścig. Moim planem na ten sezon jest zakończenie go w ósemce."

Caniggia:
"Miałem duże problemy ze sterownością bolidu" - po tych słowach pierwszy kierowca Lotusa chwiejnym krokiem opuścił konferencje .

Jak widać, Team Lotus zna swoje miejsce w szeregu. Dziś żegnamy się z Koreą. Zobaczymy, co zielono-żółci pokażą w Bahrajnie.
Keslej
Keslej
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 127
Registration date : 06/09/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach