F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

+6
Pelbel
CalusS
kacity
Bulbinek
Adam_333
Wokinger
10 posters

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by CalusS Czw 21 Maj 2009, 19:57

Na Adama musze zgłosić, bo przez to straciłem cały wyścig, a Bulbinek mi wiele nie zrobił, prócz pchnięcia Wink

CalusS
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 463
Registration date : 17/12/2007

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Bulbinek Czw 21 Maj 2009, 19:57

Jeżeli Adam dostaje kare to ty też powinieneś za popchnięcie Calussa.
Ale co innego jest, gdy walczysz na torze i w ferworze walki nie zauważysz, że trąciłeś rywala (bo to w sumie było trącenie, a nie pchnięcie, choć wystarczające, by CalusSa z dobrego toru jazdy zepchnąć), a co innego, gdy wjeżdżasz do pit-lane i spychasz zawodnika ze stanowiska. Ja sam na miejscu CalusSa postąpiłbym tak samo, zgłaszając tylko incydent Adama (zresztą parę razy już w tym sezonie mogłem zgłosić czyjeś naruszenia, ale tego nie zrobiłem). Zresztą, jak pisałem - Adam to recydywa, zachowywał się tak dziś, jak i w czasie kilku wcześniejszych GP nagannie, aż w końcu "przeholował" i otrzymał DSQ na cały sezon.
(sorry, CAL, jeśli trochę w tym poście nadużyłem Twoich słów i, bądź co bądź, łaskawości dla mnie, popierając się, ale po prostu trudno mi napisać inaczej)

I po za tym ja nigdy nikomu nie przeszkadzalem wiec powinienem dostać dsq tylko na ten wyścig.
Dziś przeszkodziłeś co najmniej 5 razy, wiec wystarczająco dużo, aby "nadrobić" dobre zachowanie we wszystkich poprzednich wyścigach. Zwłaszcza ze było to zachowanie w 100% umyślne.
Bulbinek
Bulbinek
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 897
Age : 33
Skąd : Wrocław
Registration date : 19/09/2008

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Gość Czw 21 Maj 2009, 20:05

Nie do końca umyślnie bo pod wpływem emocji. Że każdy ma w dupie to że wyścig jest niesprawiedliwy. Adam z pewnością nie pchnął specjalnie może dostal właśnie wtedy laga.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by CalusS Czw 21 Maj 2009, 20:06

Mógł stanąć na stanowisku przed, a nie za mną Wink Wtedy lag by mi nic nie zrobił, na takie cos trzeba być przygotowanym Wink
CalusS
CalusS
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 463
Age : 31
Skąd : Częstochowa
Registration date : 17/12/2007

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Gość Czw 21 Maj 2009, 20:07

Może nie pomyślał o tym nie wymagaj za dużo ciekawe czy ty byś tak zrobił !

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Gość Czw 21 Maj 2009, 20:08

Kto jest w radzie i kiedy bedzie decyzja ? bo podobno obradują ?

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Bulbinek Czw 21 Maj 2009, 20:17

Nie do końca umyślnie bo pod wpływem emocji. Że każdy ma w dupie to że wyścig jest niesprawiedliwy.
Był sprawiedliwy. Niesprawiedliwy był najwyżej dla CalusSa, któremu przeszkodził Adam, a wcześniej trochę ja. Dla Ciebie i Adama był sprawiedliwy - mieliście takie same szanse, by dobrze skonfigurować sieć, ustawienia gry czy co tam jeszcze, jak inni, a jak Wam nawalało nie z Waszej winy - trudno za to winić jakiegokolwiek organizatora, bo serwer działał dobrze.

Kto jest w radzie i kiedy bedzie decyzja ? bo podobno obradują ?
Na chwile obecną decyzja co do Was chyba nie uległa zmianie, co do wyścigu - na www.f1sl.tk są wpisane wyniki po 27-miu kółkach i normalna punktacja, wiec chyba taka będzie decyzja.
Bulbinek
Bulbinek
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 897
Age : 33
Skąd : Wrocław
Registration date : 19/09/2008

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Gość Czw 21 Maj 2009, 20:20

Taka czyli jaka bo nie rozumie? Dsq na ile?

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Luis Pią 22 Maj 2009, 07:38

Człowiek nie wchodzi parę dni na forum i już taki burdel...
Weźcie się ogarnijcie, bo prowadzicie tutaj kłótnie jakby stawką na koniec sezonu był co najmniej 1 milion dolców :)

Dosłownie leje Wink Poprawić mi się tutaj :P
Luis
Luis
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 156
Age : 37
Skąd : I stolica Polski
Registration date : 15/09/2008

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Adam_333 Pią 22 Maj 2009, 08:04

Ej ja sie nie podam. Bede walczyl jako szef zespolu.Razem z bratem Gregiem bedziemy o to walczyc aby ferrari jejdzilo dalej. Jeśli ferrari bedzie jejdzilo to moze nawet bedzie w czołowce.Zobaczymy.



Szef Ferrrari -Prosze rade o wycofanie kary.
Adam_333
Adam_333
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 139
Age : 26
Skąd : 2 Stolica Polski:)
Registration date : 05/02/2009

http://www.siepietnica.tk

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Bulbinek Pią 22 Maj 2009, 09:22

@Luis
Ja kłótni robić nie chcę, ale próbuję wyjaśnić Adamowi i Gregowi to, że postąpili źle i na karę zasługują Wink.

Taka czyli jaka bo nie rozumie? Dsq na ile?
W pierwszym poście pisze, ze DSQ jest do końca sezonu. I jak na razie nikt z rady nie poinformował, żeby coś się w tej kwestii zmieniło :).

Szef Ferrrari -Prosze rade o wycofanie kary.
Wiesz... Jeśli mogę uczepić - jak się broni przed karą, to wypada podać jakieś argumenty, dlaczego ta kara ma zostać anulowana, a nie "proszę o wycofanie kary, bo tak".
Bulbinek
Bulbinek
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 897
Age : 33
Skąd : Wrocław
Registration date : 19/09/2008

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Pelbel Pią 22 Maj 2009, 10:24

Ja bym na miejscu Ferrari bronił się tak, że nie ma w regulaminie nic o wykluczaniu zespołu z rozgrywek. Dodatkowo broniłbym się tym, że nie można łączyć przewinień dwóch zawodników w jedną całość i każda sprawa musi być rozpatrywana indywidualnie. To powinno trochę pomóc Adamowi przynajmniej:D

Dodatkowo w nowym sezonie trzeba tak ustawić kalendarz by GP odbywały się od września do maks kwietnia, albo maja.
1 sezon - wrzesień, październik, listopad połowa grudnia
2 sezon połowa stycznia, luty, marzec, kwiecień.

Po prostu jak jest zimno, więcej osób przyjdzie grać:P

Pelbel
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 899
Registration date : 21/12/2007

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Wokinger Pią 22 Maj 2009, 13:34

Sytuacja jest taka:
Zespół Ferrari został zdyskwalifikowany do końca sezonu. Tzn., że w klasyfikacji zespołowej Ferrari ma wykasowane wszystkie wyniki i nie może startować nikt w barwach Ferrari do końca sezonu. Sam zespół Ferrari dalej istnieje, a jego kierowcami wciąż są Adam i Grzegorz.

Obecnie dopuszczonych do rozgrywek jest 5 zespołów czyli jest możliwość stworzenia nowego.
Sami kierowcy mogą zmienić zespół zgodnie z regulaminem. Natomiast zgodnie z nową decyzją rady, żaden z nich nie może zostać szefem nowego zespołu.
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Gość Pią 22 Maj 2009, 19:14

Pelbel napisał: Dodatkowo broniłbym się tym, że nie można łączyć przewinień dwóch zawodników w jedną całość i każda sprawa musi być rozpatrywana indywidualnie.

Właśnie dlaczego Adam ma być dsq do końca sezonu za popchnięcie Calussa myślę że to za duża kara jak za takie przewinienie.
Moja wina to moja kara a nie calej drużyny.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Xcore Pią 22 Maj 2009, 20:10

Adam_333 ile ty masz lat? :)
Xcore
Xcore
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 399
Age : 29
Skąd : Białystok
Registration date : 18/11/2007

http://www.f1sl.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Bulbinek Pią 22 Maj 2009, 20:44

Greg napisał:Właśnie dlaczego Adam ma być dsq do końca sezonu za popchnięcie Calussa myślę że to za duża kara jak za takie przewinienie.
Moja wina to moja kara a nie calej drużyny.
Adam nie był jednak taki "czysty", popchnięcie to tylko przykład. Oglądałem powtórkę wcześniej - kilka razy pojechał po torze wstecz i próbował umyślnie przeszkodzić innym w jeździe (co mu się jednak nie udało). Poza tym - zachowywał się nagannie także podczas wcześniejszych wyścigów (choćby prawie wypaczył wyniki na miejscach 2-4 w GP Francji), a że się nie poprawił, wydaje mi się, iż również powinien zostać ukarany.
Bulbinek
Bulbinek
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 897
Age : 33
Skąd : Wrocław
Registration date : 19/09/2008

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Gość Pią 22 Maj 2009, 21:35

Prawie robi wielką różnice. Próbować przeszkodzić a przeszkodzić to wielka różnica. A może ty źle zinterpretowałeś te sytuacje?

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Bulbinek Sob 23 Maj 2009, 06:28

Próbować przeszkodzić a przeszkodzić to wielka różnica.
Oj, wielka różnica. Przeszkodzić można przypadkiem, w ferworze walki, nieumyślnie. Próbować przeszkodzić - tylko i wyłącznie z zamysłem utrudnienia jazdy rywalowi. Na powtórkach bardzo wyraźnie widać, jak Adam staje na poboczu i startuje kilkukrotnie dokładnie w momencie, gdy ktoś podjeżdża, próbując mu utrudnić jazdę. Nawet jeśli mu się nie udało, zachował się w sposób naganny.
Bulbinek
Bulbinek
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 897
Age : 33
Skąd : Wrocław
Registration date : 19/09/2008

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by kubanus Sob 23 Maj 2009, 06:30

Czy mógłby ktoś przesłać mi powtórkę z tego GP?? Z góry dzięki.
kubanus
kubanus
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 97
Age : 27
Skąd : Wrocław
Registration date : 25/10/2008

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Wokinger Sob 23 Maj 2009, 07:36

Napiszę krótką motywację dlaczego dsq do końca sezonu.

Normalnie za takie zachowanie dałbym pewnie 3 dsq (GP Turcji i 2 kolejne GP (japonii i Chin)), ale wtedy Kierowcy Ferrari pojawiliby się na ostatnim GP, podczas którego mogłyby się rozstrzygać tytuły mistrzowskie, a zachowanie podobne do tego z GP Turcji byłoby niemile widziane. Ba! Z pewnością wypatrzyłoby wyniki. A ponieważ przestępca, który raz popełnił przestępstwo może ponownie je popełnić, dlatego pro forma Ferrari nie popsuje nam już w tym sezonie rywalizacji.
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Chipita Sob 23 Maj 2009, 08:28

A ja mówię, że jeśli kierowcy Ferrari dalej mają zamiar klnąć, wyzywać i straszyć kolegami innych to po następnym takim poście zostaną zbanowani. Możecie dyskutować, ale na jakimś poziomie.

Chipita
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 873
Skąd : Szczecin
Registration date : 18/11/2007

https://f1sl.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Pelbel Sob 23 Maj 2009, 10:17

kubanus napisał:Czy mógłby ktoś przesłać mi powtórkę z tego GP?? Z góry dzięki.
Powtórki są jak zawsze w temacie o GP.

Pelbel
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 899
Registration date : 21/12/2007

Powrót do góry Go down

Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji - Page 4 Empty Re: Decyzja Rady F1SL ws. Zachowania Ferrari podczas GP Turcji

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach