F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RED BULL: GP CHIN

Go down

RED BULL: GP CHIN Empty RED BULL: GP CHIN

Pisanie by flam Czw 23 Wrz 2010, 19:20

Szymek66 (2.miejsce):
„Przed samym GP udało mi się wykręcić swój rekord - to był dobry znak. Trening pojechałem na luzie. Mimo świetnych czasów przed GP, w Q2 zająłem dopiero 5 miejsce. To samo w Q3, ale przewidywała to moja taktyka. Start, o dziwo, odbył się w moim wykonaniu spokojnie. Udało mi się przebić do przodu i pierwszych kilka kółek jechałem na 4 miejscu. Potem przepuściłem 3 kierowców,którzy jechali an 2 pit stopy. Przed moim pit stopem udało mi się wykręcić świetny czas co pozwoliło wyjechać na 2 miejscu. Doman popełnił błąd i mogłem spokojnie gonić pela. Traciłem już mniej niż sekundę, ale niestety przytrafił mi się mały błąd. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z kolejnego podium. Mam nadzieję, że za tydzień również będę wysoko”



Flam (6.miejsce):
„Po ogromnych problemach w kwalifikacjach byłem ogromnie zadowolony, że w ogóle udało się wystartować w wyścigu. Mimo startu z P9 od razu przesunąłem się na 5 pozycję. Niestety później – na przedostatnim zakręcie 2 okrążenia -zostałem lekko wypchnięty na pobocze przez CaluSsa. Straciłem przyczepność i wyprzedziło mnie dwóch kierowców. Później przez kilka okrążeń razem z Szymkiem znajdowaliśmy się na czele wyścigu, z czego cały zespół jest bardzo zadowolony. Pa tankowaniu wyjechaliśmy na 2 i 4 pozycji. Szymek utrzymał świetne 2 miejsce, ja miałem mniej szczęścia,a może i umiejętności. Najpierw mój drobny błąd bezlitośnie wykorzystał Czarek,a chwilę później ściąłem lekko zakręt i musiałem przepuścić jadącego za mną Wokingera. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z tego, że jako zespół po raz kolejny stanęliśmy na podium – to jest najważniejsze! Mój występ oceniam przeciętnie…”
flam
flam
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 139
Age : 31
Skąd : Rybnik
Registration date : 31/08/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach