F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Williams: WtF?!

2 posters

Go down

Williams: WtF?! Empty Williams: WtF?!

Pisanie by Szarik Czw 02 Wrz 2010, 19:24

No i niestety... mimo napawających pozytywną siłą kwalifikacji, jedyny uczestniczący kierowca Williamsa w wyścigu zajął dopiero 8 miejsce. "Nie wszystko poszło jak się spodziewaliśmy" - opowiada Szarik. "Pierwsze kółko było kiepskie w moim wykonaniu, start uszedł, ale już po kilku zakrętach byłem 7, a nie 5. Postanowiłem pojechać agresywniej, zaatakowałem i nie opłaciło się to. Przy okazji 100% "race incidentu" zderzyłem się z Pelbelem, któremu przy okazji gratuluję - wykonał kawał zajebistej roboty - i spadłem na ost. pozycję. Później kilka lagów, zbliżenie do Bulbinka oraz stopniowe odrabianie strat do CaluSSa. Temu wszystkiemu towarzyszyła kiepska taktyka, ale mimo wszystko jesteśmy zadowoleni. To był mój pierwszy wyścig od dobrych dwóch lat, a nasze tempo wcale nie odstawało tak mocno od kilku potencjalnych faworytów. Do zobaczenia w Malezji..."
Szarik
Szarik
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 110
Skąd : Łódź
Registration date : 19/11/2007

Powrót do góry Go down

Williams: WtF?! Empty Re: Williams: WtF?!

Pisanie by Bulbinek Czw 02 Wrz 2010, 20:56

Nie przejmuj się niskim miejscem i stratą, Szarik, moim zdaniem naprawdę nieźle jechałeś, zwłaszcza na początku, gdy musiałem się z Tobą użerać :D. Tak naprawdę każdy zawodnik z pierwszej siódemki to zawodnik, który przy mniej lub bardziej szczęśliwych układach mógłby zająć miejsce na podium, taka porażka to żaden wstyd Wink.
Bulbinek
Bulbinek
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 897
Age : 33
Skąd : Wrocław
Registration date : 19/09/2008

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach