F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wokinger: Zapowiedź #6 GP Wielkiej Brytanii

2 posters

Go down

Wokinger: Zapowiedź #6 GP Wielkiej Brytanii Empty Wokinger: Zapowiedź #6 GP Wielkiej Brytanii

Pisanie by Wokinger Wto 26 Kwi 2011, 13:07

Wokinger: Zapowiedź #6 GP Wielkiej Brytanii Wlkbry12
Wokinger: Zapowiedź #6 GP Wielkiej Brytanii Nakadk17

Krótka charakterystyka toru
Tor w Wielkiej Brytanii jest moim ulubionym torem w tegorocznym kalendarzu. Cechuje go duża liczba szybkich zakrętów. Jednocześnie w moim odczuciu jazda po tym torze jest niezwykle płynna. Łatwo wyczuć optymalną linie przejazdu i trzymać się niej.

Najlepsze miejsce do wyprzedzania
Najlepszym miejscem do wyprzedzania jest sekwencja zakrętów 3 i 4 (wedle nowej numeracji z prostą startową za zakrętem Club). Blokowanie jest możliwe, ale wiąże się z dużą stratą czasową.

Najciekawszy fragment toru
Zdecydowanie najciekawszym fragmentem toru jest sekcja zakrętów Maggots-Becketts-Chapel. Przejeżdżane niemal na krawędzi wypadnięcia z toru sprawiają wiele przyjemności.

Moi faworyci
Muszę nieskromnie przyznać, że to siebie widzę tutaj w roli faworyta, gdyż bardzo mi odpowiada ten tor. Z pewnością jednak Doman i Pelbel łatwo wygranej nie oddadzą.

Optymalna strategia
Po ostatnim GP Kanady muszę przyznać, że nie jestem już tak pewien co do optymalnej strategii na torze Silverstone. Jednak innej jak jedno- lub dwupostojowej zawodnicy z pewnością nie zastosują.

Kluczowe momenty
Zbyt szybka próba przejechania, któregoś z zakrętu może skutkować dalekim wyjazdem z toru. Pobocza są głównie trawiaste, więc powrót będzie trochę trwał.


Ostatnio zmieniony przez Wokinger dnia Pon 06 Cze 2011, 20:57, w całości zmieniany 1 raz
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Wokinger: Zapowiedź #6 GP Wielkiej Brytanii Empty Re: Wokinger: Zapowiedź #6 GP Wielkiej Brytanii

Pisanie by Mequs Wto 26 Kwi 2011, 14:10

Tor na którym odbędzie się przyszły GP też mi bardzo odpowiada. Bardzo lubię po nim jeździć i mam do niego mały sentyment - debiutowałem tam, może nie z najlepszą lokatą na mecie, ale bardzo mi się podobało. Liczę na ciekawy wyścig. Pozdrawiam

Mequs
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 47
Age : 29
Skąd : Białystok
Registration date : 22/10/2010

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach