F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Red Bull Racing: Ogłoszenie składu

Go down

Red Bull Racing: Ogłoszenie składu  Empty Red Bull Racing: Ogłoszenie składu

Pisanie by szymek66 Pon 18 Mar 2019, 21:56


W dniu dzisiejszym nastąpiła prezentacja składu na 14. sezon F1SL. Red Bull Racing nie zaskoczył. Posady w zespole utrzymali kierowcy, startujących w barwach austriackich puszek w SL Kubica Cup, tj. Szymek66 oraz Adam_333.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

(Prawie) zwycięskiego składu się nie zmienia. W Red Bull Racing wyścigowe fotele zapewnili sobie doświadczeni zawodniy, którzy zajęli 2. miejsce w klasyfikacji zespołowej SL Kubica Cup. Szymek66, mający już dożywotni abonament na energetyki Red Bulla oraz nowy w strukturach (lecz nie-nowy w lidze) Adam_333, powalczą o powtórzenie sukcesu z 13. sezonu F1SL polsko-fińskiego duetu.  

Oto, co powiedzieli sami zainteresowani, którzy będą ujeżdżać Czerwone Byki przez najbliższe 3 miesiące na międzynarodowym rodeo:

Szymek66
"Cieszę się, że po raz kolejny mogę startować w barwach Red Bulla. Szczerze mówiąc, po takim stażu nie wyobrażam sobie jazdy innym bolidem.
Jestem pozytywnie nastawiony przed startem sezonu i myślę, że jesteśmy w stanie razem z Adamem spełnić oczekiwania zespołu. Dobrze dogaduję się z Adamem, atmosfery w Red Bullu nie zapewniłby nawet Sławek Peszko. Nic tylko wygrywać.
Mój wynik w serii SL Kubica Cup potwierdza, że mimo długiej przerwy nie straciłem szybkości. Teraz wystarczy jedynie dołożyć chłodną głowę, ograniczyć w trakcie wyścigu wszelkie «vittu saatana perkele», jakby to powiedział power79 (którego pozdrawiam swoją drogą) i powinno być okej.
Poza tym Krajmen nup. I Woki też nup."


Adam_333
Kilka dni temu rozpoczęliśmy rozmowy z szefem drużyny w sprawie przedłużenia kontraktu w Reb Bull Racing. Pierwszy raz miałem okazję ścigać się podczas serii SL Kubica Cup, gdzie walczyliśmy o tytuł Mistrza w kategorii konstruktorów. Po długich rozmowach doszliśmy do porozumienia i nasz skład na 14. sezon F1SL pozostaje taki sam.
Jestem szczęśliwy, że mogę być partnerem z Szymek66, z tak utytułowanym zawodnikiem. Myślę, że przy moim wsparciu jest w stanie sięgnąć po tytuł mistrza 14. sezonu.
Sam osobiście będę walczył o utrzymanie się blisko czołówki oraz zwycięstwo w kategorii konstruktorów.
Nie mogę się już doczekać, gdy ponownie staniemy na linii startu i zgasną czerwone światła. Wszystkim pozostałym kierowcom życzę udanego sezonu i wielu sukcesów.

szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach