F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RED BULL: GP HISZPANII

Go down

RED BULL: GP HISZPANII Empty RED BULL: GP HISZPANII

Pisanie by flam Pią 01 Paź 2010, 22:13

Szymek66 (4.miejsce)
„Bo udanych kwalifikacjach przyszedł czas na wyścig. Popełniłem w nim masę błędów, a pierwszy już na starcie.Zamyśliłem się i ruszyłem za wszystkimi. potem chciałem za wszelką cenę gonić czołówkę no i niestety prawie na każdym kółku wyjeżdżałem poza tor. Doszedł do tego incydent z CalusS'em, któremu musiałem oddać pozycję. Po pit stopie zaczęło mi iść lepiej - moja strata do czołówki utrzymywała się w tych samych granicach. tym bardziej szkoda beznadziejnego pierwszego stintu. Mam nadzieję,że Red Bull znów wróci na podium za dwa tygodnie w Monako”



Flam (5.miejsce)
„Kwalifikacje wreszcie udane. Przełamałem się i w końcu awansowałem do Q3.I to by było w sumie tyle, jeśli chodzi o GP Hiszpanii. Sam wyścig był dla mnie nudny jak flaki z olejem. Sytuacja wykrystalizowała się już na pierwszym okrążeniu, potem nic się nie zmieniało. Myślę, że śmiało mogłem zabrać do bolidu jakąś ciekawą lekturę… Z niecierpliwością czekamy na GP Monaco!”
flam
flam
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 139
Age : 31
Skąd : Rybnik
Registration date : 31/08/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach