F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Aktualizacje na portalu

3 posters

Go down

Aktualizacje na portalu Empty Aktualizacje na portalu

Pisanie by Bulbinek Wto 31 Sie 2010, 16:09

A wiec tak: za sprawą ciężkiej, katorżniczej pracy dwóch wspaniałych wolontariuszy z teamu Renault, których powinniście za to całować po rękach, znaczna część portalu jest już zrobiona. Dzięki Wokingerowi uzupełniona jest już historia F1Sl i GP2SL (nie licząc I sezonu GP2), dzięki Bulbinkowi natomiast - wyniki GP Australii wraz z informacją o torze (i zrobiłbym więcej, gdyby burak Wok od razu mi powiedział, jakie fajne są narzędzia, a tak męczyłem się przez kilka godzin z robieniem tabelek w czystym HTML-u :P. Na szczęście na pozostałe GP mam już chociaż mapki, zostało skopiowanie wyników i zrobienie ładnych opisów :P). Jutro lub pojutrze powinniśmy zakończyć pracę nad wszystkimi elementami portalu. Tymczasem przyglądajcie się temu, co jest i ewentualnie sugerujcie, co można dodać/zmienić Wink. Pamiętajcie: lepszy portal => lepsza reklama => większa szansa, że trafią do nas nowi, dobrzy zawodnicy => zwiększenie konkurencji => więcej zabawy (no może nie dla tych, co nie lubią przegrywać, ale wszystkiego mieć nie można :P...).

Bulbi-kun
Bulbinek
Bulbinek
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 897
Age : 33
Skąd : Wrocław
Registration date : 19/09/2008

Powrót do góry Go down

Aktualizacje na portalu Empty Re: Aktualizacje na portalu

Pisanie by Pelbel Wto 31 Sie 2010, 17:34

Po komentarzach wiadomości spadają, spróbujcie to jakoś ustawić.

Pelbel
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 899
Registration date : 21/12/2007

Powrót do góry Go down

Aktualizacje na portalu Empty Re: Aktualizacje na portalu

Pisanie by Wokinger Sro 01 Wrz 2010, 00:24

Sądzę, że już nie ma tego problemu Wink
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Aktualizacje na portalu Empty Re: Aktualizacje na portalu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach