F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusje o regulaminie

Go down

Dyskusje o regulaminie Empty Dyskusje o regulaminie

Pisanie by Wokinger Nie 01 Mar 2009, 13:39

Czy jest sens podtrzymywać takie punkty o kierowcach i zespołach:

Kod:
2. KIEROWCY I ZESPOŁY.
2.1. Transfer kierowcy między zespołami nie może być dokonany w trakcie trwania sezonu jeśli kierowca startował w przynajmniej 1 wyścigu.
2.2. Kierowcy wyścigowi i testowi zobowiązani są do spełniania warunków kontraktu.
2.3. Szefowie zespołów widząc, że kierowca nie spełnia warunków kontraktu może złożyć apelację w Radzie F1SL. Wówczas po rozpatrzeniu kierowca może zostać wydalony z zespołu i F1SL.

Według mnie 'kontrakty' nie są potrzebne. Można wprowadzić pewne ograniczenia, że można przejść tylko raz w ciągu trwania sezonu.

Dalej kwalifikacje:

Propozycja Pelbela wydaje mi się fajna:
Kod:
5. Kwalifikację
Zasada kwalifikacji.
a) Wszyscy zawodnicy jadą na paliwie.
b) 1 runda trwa 6 okrążeń ( można to jeszcze ustalić ).
c) 2 runda - awans trzech najlepszych z 1 rundy. Znowu 6 okrążeń.
d) osoby , które odpadną po 1 rundzie mogą ustalić w wyścigu dowolną ilość paliwa, a osoby z 2 rundy muszą ustalić taką ilość w wyścigu jaką miały na początku 2 rundy.
Ja osobiście myślę jeszcze o jednej. O takim krótkim wyścigu eliminacyjnym. Startujemy w odwrotnej kolejności do pozycji z ostatniego wyścigu, jedziemy 5 (3?) okrążeń i z taką kolejnością startujemy. Chodzi mi tutaj o zwiększenie szans osób z dalszych pozycji. Można także jechać 1 okrążenie. :D Byłby to hardcore, ale przynajmniej kwalifikacje zajmowałyby mało czasu, a sądząc po zeszłym sezonie to mało osób miało ochotę w nich uczestniczyć :D

Testy i rozgrzewka. Czy jest sens je rozgrywać? Moim zdaniem wystarczy: 15okr rozgrzewki, kwalifikacje i wyścig.


Czekam na wasze opinie. Jeżeli te sprawy ustalimy to wystarczy wydać pliki ligowe i możemy startować Wink
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach