F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu

4 posters

Go down

[04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu Empty [04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu

Pisanie by szymek66 Nie 31 Mar 2019, 12:53

INFORMACJE O WYŚCIGU:
Adres Serwera51.38.134.78
Data 04.04.2019
TorBaku
Długość41 okr.
Dopuszczeni zawodnicyzapisani do f1sl
Ustawienia paliwaf1sl14
Ustawienia oponf1sl14
Ustawienia zniszczeńf1sl14
Ustawienia draftuf1sl14

HARMONOGRAM STARTÓW:
godz.sesjal.okr.
20:30Trening10 okr.
~20:42Q15 okr.
~20:50Q23 okr.
21:00Wyścig41 okr.
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

[04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu Empty Incydenty

Pisanie by MeMe Czw 04 Kwi 2019, 23:00

Kilka incydentów z mojej perspektywy:

Q1:
Nr okrążenia 4/5, zakręt 15
Opis: Na dobrym okrążeniu pomiarowym wpadam rozpędzony w kierowcę Renault - Brayana, który po wpadnięciu w bandę wycofuje i zatrzymuje się na środku toru.

Wyścig:
Nr okrążenia 37/41, zakręty od 7 do 15
Opis: Utrudnienia przy dublowaniu ze strony Stacha(McLaren) oraz kapix27(Haas).

Nr okrążenia 39/41, zakręt 1
Opis: Wypchnięcie po za tor przez dublowanego Stacha(McLaren).

To z takich ostrzejszych akcji. Jeśli ze swojej strony gdzieś zawiniłem to sorry :D

Podając zakręty sugerowałem się tą minimapką:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ac/Baku-F1-Street-Circuit-rev1.png

MeMe
Toro Rosso
Toro Rosso

Liczba postów : 9
Age : 27
Skąd : Zielona Góra
Registration date : 15/12/2009

Powrót do góry Go down

[04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu Empty Re: [04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu

Pisanie by TheKogut Pią 05 Kwi 2019, 20:36

MeMe napisał:Kilka incydentów z mojej perspektywy:

Wyścig:
Nr okrążenia 37/41, zakręty od 7 do 15
Opis: Utrudnienia przy dublowaniu ze strony Stacha(McLaren) oraz kapix27(Haas).

Nr okrążenia 39/41, zakręt 1
Opis: Wypchnięcie po za tor przez dublowanego Stacha(McLaren).

Piszę w imieniu Stacha oraz drużyny McLaren.
"Pierwszy raz gralismy w tą grę i próbowaliśmy dawać jak najwięcej miejsca. Jednakże, na zakrętach trudno przewidzieć gdzie jedziesz więc zwalnialismy na prostych by samochody nas wyprzedziły. Ponadto, nie mamy pojęcia na którym i kto jest okrążeniu. Mam nadzieję że to się już nigdy nie wydarzy i przepraszam z mojej strony."



TheKogut
McLaren
McLaren

Liczba postów : 7
Registration date : 04/04/2019

Powrót do góry Go down

[04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu Empty Re: [04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu

Pisanie by MeMe Pią 05 Kwi 2019, 21:09

Luźno, ale akurat Ty Kogut przepuszczałeś elegancko wg mnie Wink Nie wiem jaką wiedzę macie na temat gry ale na Tab macie opcje wyświetlania różnych informacji; nicków graczy, % paliwa itd. Jak sobie ustawicie, żeby podczas jazdy pod każdym bolidem był nick gracza to wtedy widzicie czy jesteście na tym samym okrążeniu co on (pomarańczowy nick), dublujecie kogoś (ten ktoś ma czerwony nick), lub jesteście dublowani przez innych (na żółto).

MeMe
Toro Rosso
Toro Rosso

Liczba postów : 9
Age : 27
Skąd : Zielona Góra
Registration date : 15/12/2009

Powrót do góry Go down

[04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu Empty Re: [04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu

Pisanie by TheKogut Pią 05 Kwi 2019, 21:29

Dzięki wielkie! Właśnie teraz widzę jak trenujemy! Pozdro i do czwartku :)

TheKogut
McLaren
McLaren

Liczba postów : 7
Registration date : 04/04/2019

Powrót do góry Go down

[04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu Empty Re: [04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu

Pisanie by Brayan Sob 06 Kwi 2019, 06:34

MeMe napisał:Kilka incydentów z mojej perspektywy:
Q1:
Nr okrążenia 4/5, zakręt 15
Opis: Na dobrym okrążeniu pomiarowym wpadam rozpędzony w kierowcę Renault - Brayana, który po wpadnięciu w bandę wycofuje i zatrzymuje się na środku toru.

Ciężko było nie wjechać w tyłek, gdy jadący przed tobą nadział się nagle na bandę. Sam miałem kilka podobnych sytuacji, właśnie podczas kwalifikacji. Nie pamiętam dokładnie opisanej przez ciebie sytuacji, ale jeśli naprawdę aż tak zawiniłem i nie zorientowałem się przy cofaniu, to oczywiście przyjmuję na klatę, mój błąd, za który cię przepraszam, pozdro! Wink
Brayan
Brayan
Renault
Renault

Liczba postów : 2
Registration date : 23/03/2019

Powrót do góry Go down

[04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu Empty Re: [04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu

Pisanie by szymek66 Wto 09 Kwi 2019, 09:42

KARY PO GP AZERBEJDŻANU


Kapix27 zostaje zdyskwalifikowany z GP Azerbejdżanu
Przyczyną takiej decyzji jest niebezpieczna jazda, dużo wolniejszym tempem niż inni zawodnicy. Dodatkowo w wielu sytuacjach Kapix nie ułatwiał dublowania, przez co jego zachowanie miało bezpośredni wpływ na końcowe wyniki wyścigu. Dyskwalifikacja z GP Azerbejdżanu nie wiąże się jednak z innymi konsekwencjami w najbliższych wyścigach.

Stachu i fedenafide otrzymują ostrzeżenie

Obaj zawodnicy stworzyli niebezpieczne sytuacje przy dublowaniu, jednak fakt, że był to debiut w F1SL sprawia, że Rada postanowiła spojrzeć łaskawym okiem. Dodatkowo, oprócz pojedynczych incydentów, obaj zawodnicy starali się bezproblemowo przepuszczać szybszych kierowców, co także wpłynęło na łagodny wymiar kary.


Dodatkowo

Debiutujący w GP Azerbejdżanu zawodnicy są proszeni o pojawienie się na dzisiejszych testach przed GP Rosji
Testy są świetnym sposobem na zaznajomienie się z torem, a także na podpytanie bardziej doświadczonych graczy o wskazówki. Są specjalnie organizowane właśnie dla nowych zawodników w lidze, więc powinniście korzystać z tej możliwości. Będzie to też dobra okazja, aby pokazać, że potraficie jechać bardziej konkurencyjnym tempem (szczególnie tyczy się to kapixa27)


Przypominam, że użycie klawisza Tab pozwala na zobaczenie informacji o stanie opon, stanie zniszczeń bolidu, ilości posiadanego paliwa, a także o swojej pozycji względem innych zawodników na torze. Jest to szczególnie pomocne dla dublowanych zawodników.
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

[04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu Empty Re: [04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu

Pisanie by szymek66 Wto 09 Kwi 2019, 15:16

KOMENTARZ DO ZGŁOSZONYCH INCYDENTÓW

MeMe napisał:Q1:
Nr okrążenia 4/5, zakręt 15
Opis: Na dobrym okrążeniu pomiarowym wpadam rozpędzony w kierowcę Renault - Brayana, który po wpadnięciu w bandę wycofuje i zatrzymuje się na środku toru.

Kontakt potraktowany został jako incydent wyścigowy i nie została nałożona żadna kara. Brayan uderzył w tym zakręcie w barierę, co, w wyniku impetu, spowodowało niekontrolowane cofnięcie auta na linię wyścigową. Możliwe, że Brayan mógłby zareagować szybciej, ale zapewne i tak kontakt byłby nieunikniony.

MeMe napisał:
Wyścig:
Nr okrążenia 37/41, zakręty od 7 do 15
Opis: Utrudnienia przy dublowaniu ze strony Stacha(McLaren) oraz kapix27(Haas).
Kapix27 oraz Stachu ewidentnie nie zareagowali we właściwy sposób, jest to jedna z sytuacji która przyczyniła się do nałożonych kar na zawodników. Okolicznością łagodzącą w tym przypadku jest fakt, że sytuacja miała miejsce w dość ciasnym fragmencie toru, w którym ciężko przepuszczać dublujących zawodników. Nie można jednak zaprzeczyć, że nastąpiło przewinienie - w przypadku uderzenia w barierę należy przy niej poczekać, a nie od razu wracać na tor - nawet gdy bariera znajduje się przy samej linii jazdy. Takie zachowanie jest łatwiejsze do przewidzenia, a co za tym idzie znacznie ułatwia wyminięcie.

MeMe napisał:
Nr okrążenia 39/41, zakręt 1
Opis: Wypchnięcie po za tor przez dublowanego Stacha(McLaren).

Stachu w tej sytuacji zawinił - przy wyprzedzaniu należy zachować szczególną ostrożność i spróbować przewidzieć punkt hamowania rywala, żeby wszystko odbyło się jak najbardziej fair. A przy oddublowywaniu się, tak jak tutaj, ta ostrożność powinna być jeszcze większa. W trakcie tego manewru nastąpiły dwa uderzenia w tył bolidu Toro Rosso, a drugie z nich skutkowało bezpośrednio wypchnięciem MeMe poza tor. Szczęśliwie nie skutkowało to dużą stratą czasową, ale za samo zachowanie należy się ostrzeżenie.
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

[04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu Empty Re: [04.04.2019] #1 GP Azerbejdżanu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach