F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

3 Heures Du Mans: Audi rusza do boju

Go down

3 Heures Du Mans: Audi rusza do boju Empty 3 Heures Du Mans: Audi rusza do boju

Pisanie by szymek66 Wto 25 Cze 2013, 19:16


Kilka dni przed startem wyścigu 3 heures du Mans światek Turbo Sliders zelektryzowała wiadomość o wkroczeniu Audi do walki o czołowe pozycje. W tym celu niemiecki koncern skusił lukratywnymi kontraktami dwóch najlepszych kierowców poprzedniej edycji legendarnego eventu na torze Circuit de la Sarthe. Z tego powodu rywale obgryzają paznokcie z nerwów, a szefowie innych zespołów próbują w ostatniej chwili znaleźć sposób na pokonanie polsko-niemieckiego kolektywu. A co mają do powiedzenia sami sprawcy zamieszania?


Wokinger:
Start w najbliższym Le Mans będzie dla nas wielkim wyzwaniem. W zeszłym roku ukończyliśmy z Szymkiem najsłynniejszy wyścig Le Mans na pierwszych dwóch pozycjach, ale w innych zespołach. W tym sezonie podjęliśmy współpracę z Audi, gdyż łączą nas te same cele, ogromna amibicja, olbrzymia determinacja, pasja do wyścigów i pragnienie sukcesu. 3-godzinny wyścig to wyzwanie dla kierowcy i samochodu. W wyścigu zwycięży kierowca, który będzie potrafił znaleźć złoty środek pomiędzy szybkością, tempem wyścigowym i zarządzaniem samochodem. Dlatego właśnie związaliśmy się z Audi, gdyż są oni w stanie zagwarantować solidne podstawy pod spełnienie tych 3 wymagań. Audi to bardzo prestiżowa marka, w przeszłości wielokrotnie wygrywająca Le Mans. Chcemy podtrzymać dobrą passę Audi i kontynuować pisanie tak wspaniałej historii, jaką jest niewątpliwie historia udziałów Audi w Le Mans.

Szymek66:
Jestem niezmiernie podekscytowany perspektywą powrotu na legendarny wyścig Le Mans. To właśnie tutaj odniosłem swój największy sukces w karierze i mam nadzieję, że uda mi się go powtórzyć również w tym roku. Zadanie wydaje się jednak znacznie trudniejsze niż poprzednio, zaczynając od bardziej wyrównanej stawki, a kończąc na ciążącej na mnie presji obrońcy tytułu. Dlatego właśnie przyjąłem bez chwili wahania propozycję startu w Audi, zapewniającą konkurencyjny samochód. W obecnym sezonie GT3 wyścigi nie układały się po mojej myśli, więc po cichu liczę na to, ze związanie się z niemiecką fabryką wpłynie pozytywnie na moje tempo. Z tego powodu celuję wysoko - jedyne auto, które może finiszować przede mną, jest to biało-czerwone Audi Wokingera.
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

3 Heures Du Mans: Audi rusza do boju Empty Re: 3 Heures Du Mans: Audi rusza do boju

Pisanie by szymek66 Nie 06 Wrz 2015, 23:35

:O
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach