F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HRT: Pokonać Mika

Go down

HRT: Pokonać Mika Empty HRT: Pokonać Mika

Pisanie by arsen36 Wto 13 Lis 2012, 20:01

W ostatnim wyścigu Lanz znowu dojechał do mety na drugiej pozycji. Został pokonany przez niemieckiego reprezentanta Force India, Mika Nika, który wydaje się być poza zasięgiem. Czas jednak zakończyć tą dominację! Kolejnym zwycięstwom Niemca mówimy kategoryczne NIE i już w tym tygodniu będziemy mieli okazję na przerwanie jego passy. Do dzieła!




Lanz

4 miejsca na podium z rzędu to dla mnie świetny wynik. Na pierwszym stincie toczyłem zaciekłą walkę z Mikiem. Postanowiłem zjechać na pit stop wcześniej, aby wywrzeć na nim presję, jednak ten plan się nie udał i w rezultacie różnica na mecie była większa, niż mogła być. Mimo wszystko wyścig bardzo mi się podobał. Teraz Spa-kolejny tor, na którym jeszcze nie jeździłem. Liczę na piąte podium z rzędu i i dobry wyścig arsena. Potrzebujemy jego punktów aby powalczyć z Red Bullem i Ferrari.


Arsen36

W końcu zająłem miejsce lepsze niż 9., jednak gdyby nie zła strategia najprawdopodobniej byłbym na 6. pozycji. Szkoda, bo mielibyśmy wyższą pozycję w klasyfikacji generalnej, ale cóż, czasu się nie cofnie i pozostaje mi tylko ciężki trening przed wyścigiem w Spa. Wciąż mamy szansę na wygranie klasyfikacji indywidualnej i mam nadzieję, że w następnym GP przybliżymy się do tego celu.



arsen36
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 243
Registration date : 09/09/2011

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach