F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HRT: Małymi krokami

Go down

HRT: Małymi krokami Empty HRT: Małymi krokami

Pisanie by arsen36 Pon 29 Paź 2012, 21:33

... do tryumfu się zbliżamy. Zespół znowu awansował o jedną pozycję w klasyfikacji generalnej. Podczas gdy inni kierowcy zaliczają na przemian dobre i złe wyniki, zespół jeździ niezwykle równo, można wręcz zarobić duże pieniądze na typowaniu, który miejsca zajmą kierowcy. Czyżby to była recepta na sukces?


Lanz

Kolejny świetny rezultat, przegrałem tylko z mikiem, który był troszkę szybszy a mój partner z zespołu ukończył wyścig na pozycji zarezerwowanej dla niego. [Bardzo śmieszne. Boki zrywać. - przyp. red.] Polubiłem ten tor i z optymizmem patrzę na Hungaroring, na którym, podobnie jak na Hockenheimie, jeszcze nie jeździłem. Liczę na czwarte podium z rzędu. Znowu zdobyliśmy dużo punktów do klasyfikacji generalnej. Zapowiada się ciekawa walka o trzecią pozycję. A może nawet lepszą?!

Arsen36

Ta pozycja już mnie denerwuje. W końcu wyścig będzie na torze, który lubię. 8. miejsce to plan minimum, nie widzę innej możliwości. Cieszę się, że przynajmniej Lanz odnosi sukcesy i zespół przesuwa się do góry tabeli. Mam nadzieję, że tradycji stanie się zadość i po następnym GP znowu będziemy wyżej w klasyfikacji generalnej.


arsen36
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 243
Registration date : 09/09/2011

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach