F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HRT: Do góry

2 posters

Go down

HRT: Do góry Empty HRT: Do góry

Pisanie by arsen36 Nie 07 Paź 2012, 10:12

W dwóch poprzednich wyścigach HRT nie pojechało na miarę swoich możliwości. Jednak, jak mówi polskie przysłowie, do trzech razy sztuka. Tym razem sprawdziło się ono i w trzecim GP sezonu kibice mogli cieszyć się ze zwycięstwa ich włoskiego idola, Lanza. Punktował także drugi kierowca, Arsen, który dołożył 2 punkty do klasyfikacji konstruktorów.



Lanz

Po nie najlepszym początku sezonu, w trzecim GP mogło być tylko lepiej. I było! Oba nasze bolidy znowu znalazły się w punktach, a bolid nr 9 na najwyższej pozycji! Daliśmy świetny pokaz na tym fantastycznym torze. W czołówce było bardzo ciasno, od drugiego Mika Nika dzieliła mnie tylko 1 sekunda przy różnych strategiach. Dzięki dużej liczbie punktów, które zgarnęliśmy do klasyfikacji konstruktorów, wyprzedziliśmy Ferrari i jesteśmy już na 6. miejscu. Za tydzień wracamy do Europy na kolejnym świetnym torze. Podczas GP Wielkiej Brytanii znowu postaramy się być konkurencyjni! Niech żyje HRT!

Arsen36

Nareszcie zwyciężyliśmy! Z wyścigu na wyścig zdobywamy coraz więcej punktów. Mam nadzieję, że w GP Wielkiej Brytanii podtrzymamy dobrą passę i zdobędziemy jeszcze więcej punktów! Gratuluję mojemu koledze z zespołu, jednak ja czuję lekki niedosyt. Było mnie stać na lepszą pozycję. Niepowodzenie w kwalifikacjach przyczyniło się też do tego i ostatecznie dojechałem na 9. miejscu. No cóż, muszę się zmobilizować i jak najlepiej pojechać w następnym wyścigu. Do McLarena tracimy tylko 2 punkty więc mamy duże szanse na wyprzedzenie ich po następnym GP, a przy dobrym wyścigu być może już za tydzień zobaczycie HRT na 4. pozycji :D

arsen36
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 243
Registration date : 09/09/2011

Powrót do góry Go down

HRT: Do góry Empty Re: HRT: Do góry

Pisanie by Wokinger Sro 10 Paź 2012, 19:19

Arsen to trochę jak Massa w Ferrari :D
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

HRT: Do góry Empty Re: HRT: Do góry

Pisanie by arsen36 Czw 11 Paź 2012, 16:52

ostatnio massa był drugi :P

arsen36
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 243
Registration date : 09/09/2011

Powrót do góry Go down

HRT: Do góry Empty Re: HRT: Do góry

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach