F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HRT: Nie tak miało być

2 posters

Go down

HRT: Nie tak miało być Empty HRT: Nie tak miało być

Pisanie by arsen36 Sob 08 Wrz 2012, 18:58

To nie był udany wyścig dla HRT. Zespół od samego początku borykał się z ogromnymi problemami technicznymi. Pierwszy kierowca, Lanz, wogóle nie mógł wystartować w GP, ponieważ żadna z dostępnych jednostek napędowych nie działała. Niewiele brakowało, a kierowca broniący honoru zespołu, arsen, też by nie wystartował z powodu problemów ze skrzynią biegów.




Arsen36

Jak zwykle w Australii nie powiodło mi się. W poprzednich sezonach byłem tu 11. i 12. Dobrze, że wogóle udało mi się wystartować, bo miałem problemy ze skrzynią biegów i potrzebny był tzw. RERUN. Moje szanse na walkę z czołówką zostały pogrzebane, gdy na pierwszych kółkach 2 razy wjechałem w olej rozlany na torze. Myślę, że w przyszłości organizatorzy powinni lepiej dbać o bezpieczeństwo na torze, aby nikomu nie zdarzały się podobne sytuacje. No cóż, pozostaje mi się pogodzić z tym, że Australia to nie jest tor, który mi sprzyja i liczyć na dużo lepszą pozycję w Monako. Monako to Monako, tam może zdarzyć się naprawdę wszystko, gdyż jeden błąd popełniony tam kosztuje dużo więcej niż na innych torach. Mam nadzieję, że mój partner z zespołu będzie mógł tam wystartować i wspólnie ze mną walczyć o dublet. Od razu zapowiadam, że będziemy walczyć o zwycięstwo zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i zespołowej. Z powodu pecha argentyńskiego kierowcy red bulla i niepowodzenia Mike'a Nike'a wciąż mamy na to szanse.

arsen36
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 243
Registration date : 09/09/2011

Powrót do góry Go down

HRT: Nie tak miało być Empty Re: HRT: Nie tak miało być

Pisanie by Lanzer#58 Nie 09 Wrz 2012, 22:36

hehe! nice post! HRT! :brawo:

Lanzer#58
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 43
Skąd : Italy
Registration date : 23/02/2012

https://www.facebook.com/monzaclubinnichen

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach