F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sahara Force India: Znany jest skład na nowy sezon!

Go down

Sahara Force India: Znany jest skład na nowy sezon! Empty Sahara Force India: Znany jest skład na nowy sezon!

Pisanie by Bulbinek Sro 04 Sty 2012, 19:13

W dniu dzisiejszym na skromnej konferencji prasowej zorganizowanej we wnętrzu Tadż Mahal zespół Force India postanowił ogłosić swój skład oraz plany na nowy sezon Formula 1 Speed League. Z nieskrywaną radością chcielibyśmy powiadomić, iż barw ekipy bronić będą Bulbinek oraz Shyguy. Prócz tego nowym szefem zespołu został Shyguy. W czasie konferencji kierowcy opowiedzieli o swoich odczuciach związanych z przyszłym sezonem...

Bulbinek (7. miejsce w VIII sezonie, czterokrotnie w karierze stawał na podium wyścigu, największe osiągnięcie ostatniego sezonu: 4. miejsce w Interlagos):
Bardzo cieszę się, że dostałem szansę, by w kolejnym sezonie znaleźć się w zespole Force India. Wszystko wskazuje na to, iż moja nowa ekipa, dotychczas raczej mało zauważalna w świecie F1SL, wreszcie zaczyna zmierzać ku pokazaniu się w czołówce. Na co wskazują chociażby wyniki Race of Champions, w którym Shyguy niespodziewanie wywalczył 3. miesjce. Jestem dumny z otrzymanej szansy, już pierwszego dnia w fabryce poczułem, iż mogę stać się częścią czegoś wielkiego. Cieszę się również, iż moim partnerem został Shyguy. Rywalizacja zespołowa z tak świetnym kierowcą, który ma naprawdę olbrzymi potencjał i wszystko wskazuje na to, iż będzie piął się w górę, jest dla mnie świetną motywacją do walki. Mam plan utrzymać 7. miejsce w klasyfikacji generalnej, mam też nadzieję, że w kilku wyścigach uda mi się "załapać" do pierwszej piątki.

Shyguy (9. miejsce w VIII sezonie, największe osiągniecie ostatniego sezonu: 3. miejsce w Race of Champions):
Myślę, że mój debiutancki sezon w F1SL z Force India był dobry. Jazda bez partnera nie należała do najłatwiejszych, wspaniale jest więc mieć u boku kogoś tak doświadczonego jak Bulbinek, który może mi pomóc w kolejnej edycji ligi. Mam nadzieję, że znajdę więcej czasu na trening, dzięki czemu stanę się szybszy i uda mi się przygotować lepsze strategie, co z kolei umożliwi zajmowanie lokat w pierwszej piątce, a być może i na podium.

Marzeniem ekipy przed nowym sezonem jest znalezienie się na podium klasyfikacji generalnej konstruktorów oraz przynajmniej jeden wyścig z kierowcą w pierwszej trójce. Absolutne minimum to czwarta lokata zespołu na koniec rozgrywek. Oczekiwania wobec kierowców to dawanie z siebie maksimum i regularne zajmowanie miejsc przynajmniej w czołowej ósemce.
Bulbinek
Bulbinek
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 897
Age : 33
Skąd : Wrocław
Registration date : 19/09/2008

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach