F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[03.09.2009] #1 GP Chin - Incydenty

2 posters

Go down

[03.09.2009] #1 GP Chin - Incydenty Empty [03.09.2009] #1 GP Chin - Incydenty

Pisanie by Wokinger Czw 03 Wrz 2009, 16:55

Jeżeli według was ktoś naruszył regulamin zgłoście to tutaj. Zgłoszenie powinno być zgodne z regulaminem.
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

[03.09.2009] #1 GP Chin - Incydenty Empty Re: [03.09.2009] #1 GP Chin - Incydenty

Pisanie by Michalll Pią 04 Wrz 2009, 20:00

Witaj,

sorki Woki, że zawracam głowę, ale niestety biorąc pod uwagę dobro GP2 i rywalizacji w wyścigach składam skargę na gracza o nicku Maniek.

W związku z tym, że nie mam czasu siedzieć około 25 minut i analizować cały wyścig podam tylko trzy incydenty, które miały miejsce na początku wyścigu:
1. 3 okrążenie, 3 zakręt - podczas walki o pozycje Maniek ewidentnie tak mnie spychał, że znalazłem się na bandzie - oczywiście pozycji mi nie oddał.

2. 8 okrążenie, 2 zakręt - sam Maniek źle wykonał manewr i znalazł się na bandzie wewnętrznej zajeżdżając mi drogę - oczywiście w niego udeżyłem - również po zdażeniu pozycji nie oddał.

3. 10 okrążenie na prostej w środkowym odcinku okrążenia - gdy jechaliśmy koło siebie ewidentnie szukał kontaktu z moim bolidem, gdyż wykonywał skręty raz z prawo, raz w lewo utrudniając mi przy tym właściwą jazdę.

Nadmieniam, że podobne incydenty miały również miejsce po około 24 okrążeniach - po tym jak niestety wyjechałem tuż przed nim z zatankowanym bolidem z pitstopu. Jednak ich już nie podam, gdyż musiałbym jeszcze około 10 minut oglądać filmik.

Powyższe nie miałoby miejsca gdybym po wyścigu usłyszał od niego słowa przepraszam, bo przecież każdy może mieć gorszy dzień.

Czekam na rozpatrzenie powyższego.

Michał
Michalll
Michalll
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 21
Skąd : Olkusz
Registration date : 16/08/2009

Powrót do góry Go down

[03.09.2009] #1 GP Chin - Incydenty Empty Re: [03.09.2009] #1 GP Chin - Incydenty

Pisanie by Wokinger Nie 06 Wrz 2009, 12:18

Po kolei:
1. Maniek powinien zostawić miejsce dla Michallla. Sam fakt, że spychał można uznać za walkę, natomiast wyjście aż na białą linię nie zostawiając miejsca Michallowi jest równoznaczne z intencjami wypchnięcia rywala poza tor.
2. Ciężko powiedzieć czy Michalll przejechałby czysto zakręt gdyby nie było tam Mańka. Natomiast faktem jest, że Maniek dłużej się zbierał z bandy i w momencie kiedy Michalll chciał wyjechać był blokowany.
3. Mańka zachowanie było niesportowe, nie powinien spychać na prostej rywala. Jeżeli ten jedzie środkiem toru to Maniek powinien zwolnić i przejechać na zewnętrzną jeżeli tak chciał dojechać do zewnętrznej.
4. i 5. na 27 i 29 okrążeniach Maniek trącał Michallla ułatwiając sobie wyprzedzanie.

Podsumowując tylko pierwszy incydent mógłby być sam sklasyfikowany na ostrzeżenie. Pozostałe były na granicy walki nieprzepisowej. Dlatego Maniek dostaje karę: 2 ostrzeżenia, żeby na przyszłość bardziej przyjacielsko jechał, bo przecież nie o to chodzi, żeby innym się naprzykrzać, czyż nie?


Xcore'owi zostaje anulowane jedno ostrzeżenie.

KARY PO GP CHIN:
XCORE: 1 ostrzeżenie
SOPLIK: 1 ostrzeżenie
MANIEK: 2 ostrzeżenia
Wokinger
Wokinger
Ferrari
Ferrari

Liczba postów : 2773
Age : 32
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

[03.09.2009] #1 GP Chin - Incydenty Empty Re: [03.09.2009] #1 GP Chin - Incydenty

Pisanie by Michalll Nie 06 Wrz 2009, 21:06

Dzięki Woki za przeanalizowanie całego wyścigu.

Pisząc skargę nie chodziło mi o zemstę na Maniek, gdyż wiem, że to nie zmieni wyników wyścigu, ale o to aby każdy z nas grał fair.

Pozdrawiam,

Michał
Michalll
Michalll
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 21
Skąd : Olkusz
Registration date : 16/08/2009

Powrót do góry Go down

[03.09.2009] #1 GP Chin - Incydenty Empty Re: [03.09.2009] #1 GP Chin - Incydenty

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach