F1 Speed League
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusja o 14. sezonie

Go down

Dyskusja o 14. sezonie Empty Dyskusja o 14. sezonie

Pisanie by szymek66 Pon 14 Wrz 2015, 02:07

Po ponad rocznej przerwie powraca F1SL!

W tym temacie otwieram tradycyjną dyskusję na temat najbliższego sezonu
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

Dyskusja o 14. sezonie Empty Re: Dyskusja o 14. sezonie

Pisanie by szymek66 Pon 14 Wrz 2015, 02:08

Na początek kilka kwestii, które sam chciałbym poruszyć Wink

GODZINA I DZIEŃ WYŚCIGU
GP rozgrywane będą o 20:30 lub o 21:00. Osobiście preferowałbym późniejszą godzinę, jednak nie jestem pewny, czy przypadnie ona do gustu również innym.
Co do dnia wyścigu – tradycyjnie był to czwartek, więc wstępnie ustaliłem, że będzie i tak w tym roku. Jestem jednak otwarty na wszelkie sugestie.

KALENDARZ
Na portalu F1SL widnieją prowizoryczne daty wyścigów. Oczywiście te daty są cały czas nieoficjalne, mogą się dość mocno pozmieniać. Starałem się jak zwykle ustawić wyścigi tak, aby nie kolidowały z żadnymi świętami, a także z ważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Przy rozgrywaniu GP w czwartki niestety nie jest możliwe ustawienie wyścigów tak, aby nie kolidowały z meczami Lecha i Legii w LE. Start weekendu GP o 20:30 lub o 21:00 powinien jednak zminimalizować „straty”.

WYBORY TORÓW DO KALENDARZA
Trwają do 24 września, więcej informacji W TYM WĄTKU:

AUTKA
Samochody F1 z sezonu 2015 na tę chwilę nie są przewidywane, będziemy używać zeszłorocznych malowań.

TORY
W ligowym modzie mamy 21 gotowych torów – taka liczba w zupełności wystarczy, przed sezonem 14 na pewno nie pojawią się nowe obiekty.

MALOWANIA KASKÓW / WŁASNE NUMERY STARTOWE
Jeśli w okolicach 1 października będzie zapisanych przynajmniej 10 osób, to pomyślę o zrobieniu paczki autek spersonalizowanych. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony, nie spodziewajcie się takiej możliwości.

AKCJA MARKETINGOWA
W tym momencie zamierzam ograniczyć się do wysłania e-maila z informacją o otwarciu zapisów do wszystkich zarejestrowanych na stronie. Tradycyjnie pojawi się również temat na forum turbosliders.com, aby spróbować dotrzeć do innych graczy TurboSliders.
Bliżej startu 14. Sezonu powinno pojawić się więcej filmików na ligowym kanale na YT. Myślę także o reklamie na forach tematycznych, jednak na tę chwilę nie mam pomysłu jak taka reklama miała by wyglądać. Mile widziane wszelkiego rodzaju sugestie.
Dodatkowo zachęcam do informowania o lidze na własną rękę. Chyba wszystkim powinno zależeć, aby tendencja spadkowa frekwencji nie została utrzymana.

TESTY
Przed startem sezonu przynajmniej kilkukrotnie będą odbywały się sesje testowe. Nie zamierzam jednak ich planować z góry, bo po prostu nie wiem, kiedy będę miał czas je organizować. Informacje o nich na pewno za to pojawiać się będą w tradycyjnym temacie Spontaniczne Testy – zachęcam więc do regularnego obserwowania forum.

USTAWIENIA BOLIDÓW
Tradycyjnie staramy się odwzorowywać prawdziwą F1, więc, podobnie jak w poprzednim sezonie, nie będzie tankowania w trakcie wyścigów. Z racji uaktualnienia gry w trakcie ponad rocznej przerwy, pojawią się bardziej dopracowane opony, zniszczenia, a także dodany zostanie drafting. Wstępnie wersje wszystkich tych parametrów znajdują się w temacie „Regulamin Techniczny” ().

TESTY PRZED GP
W poniedziałki lub we wtorki organizowana będzie oficjalna sesja testowa. Jej format może się lekko zmienić względem poprzednich sezonów. (Przed GP Testowym nie będzie organizowana sesja testowa)

PISANIE NEWSÓW NA PORTALU
Ostatnio przeglądałem sobie newsu z początku istnienia obecnej strony ligi. Pierwsze, co rzuca się w oczy – duża ilość ogłoszeń zespołów, miło czyta się to po kilku latach. Nie ukrywam - bardzo chciałbym, aby udało się wrócić do takiego wyglądu sekcji newsów na stronie głównej portalu. Do tego potrzebna jest jednak aktywność szefów ekip, którzy byliby w stanie pisać raz na jakiś czas jakieś krótkie oświadczenia przed lub po GP. Z kolei ze swojej strony zamierzam zapewnić zapowiedzi GP, a także inne serie artykułów, jeżeli czas na to pozwoli. Wszelkie wasze sugestie w tej kwestii mile widziane.

NAGRODY
Jak szaleć to szaleć! Zwycięzca 14. Sezonu F1SL otrzyma pamiątkową koszulkę. Albo jakiś inny gadżet, zobaczymy. (Wyprzedzam pytania, doładowań na telefon niestety nie przewiduję.)
szymek66
szymek66
Red Bull
Red Bull

Liczba postów : 2015
Age : 27
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/09/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach